Persoane aflate in cautarea unui loc de munca inregistrate la AJOFM Botosani
Nr. Nume Prenume Virsta Localitate Calificare
1 ATODIRESEI M.MIOARA MIRELA 24 Baluseni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
2 AMAXIMOAEI D.COSMIN DUMITRU 20 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
3 AZULUFEI S. LARISA 21 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
4 BAJENICA ELENA  CRISTINA 20 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
5 CORDUNEANU V.ALINA FLORENTINA 23 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
6 DUDAN V. VASILE - MARCEL 19 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
7 FERARU BIANCA 17 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
8 GAINA G.IONUT-DORU 23 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
9 HERTUG S. GABRIELA 23 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
10 HURJUI V.PAUL  ANDREI 21 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
11 PAVAL V.RALUCA - FLORINA 24 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
12 SPATAREANU M. MARIA - GABRIELA 25 Botosani absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
13 DUTCA C.ALEXANDRU 19 Cotusca absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
14 ANDRONIC I.IONELA-RALUCA 19 Draguseni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
15 BAJUREANU NAT.MARIA-MADALINA 19 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
16 BIZGAN V.MARIANA 20 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
17 CIOCAN C.ADRIAN-CONSTANTIN 21 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
18 CIUBOTARIU C.IRINA 20 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
19 OLARIU G.GEORGIANA-ELENA 20 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
20 OLARIU G.GIANINA-ELENA 20 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
21 SCUTARIU GH.ANDREI 22 Saveni absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
22 BIRSAN ELENA 18 Sulita absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
23 BIRSAN GHEORGHE 19 Sulita absolvent inv.preuniversitar fara atestat prof.
24 BALONAS G.MIHAI 58 Hanesti acar
25 PAPAGHIUC VALENTIN 54 Darabani administrator
26 CIUBOTARU CARMELUSA 38 Botosani agent de paza, control acces, ordine si interven
27 CONSTANTINESCU I.IOAN 50 Botosani agent de paza, control acces, ordine si interven
28 APATRACHIOAIE  OLARU IRINA  STEFANIA 24 Hudesti agent de paza, control acces, ordine si interven
29 DUMITRIU M.ANDREEA-NICULINA 20 Botosani agent de turism
30 BREHUESCU FL.DANIELA-MIHAELA 18 Cristesti agent de turism
31 GHERASIM GH.GHEORGHE-LANGIU 39 Saveni agent paza in incinte (hoteluri, magazine etc)
32 GHERMAN N.IONEL 41 Avrameni agent postal
33 HARABAGIU CONSTANTIN ANDREI 20 Havirna agent turism
34 OSTAFI A.AUREL-ALEXANDRU 53 Botosani agent vanzari
35 GAUREANU C.BOGDAN-CONSTANTIN 20 Flamanzi agent veterinar
36 VIERIU V.FLORIN 28 Baluseni agricultor
37 PADURARIU I.CONSTANTIN IONUT 23 Botosani agricultor
38 ZLOTARIU V. LILIANA 47 Botosani agricultor
39 TIMOFTE D.DANIELA 18 Calarasi agricultor
40 APARASCHIVEI MARIAN 23 Copalau agricultor
41 AVRAM A.ELENA 21 Copalau agricultor
42 GOLOGAN M.VIORICA 19 Copalau agricultor
43 MINDRU T. GABRIELA 24 Copalau agricultor
44 PARASCHIVEI G.IONELA 21 Copalau agricultor
45 PASNICU P. COSTEL 34 Copalau agricultor
46 SCHIOPU A. FLORIN 39 Copalau agricultor
47 TINCAU MARIA 56 Copalau agricultor
48 ANDRIESEI G. VICTOR 46 Corni agricultor
49 JUGARU COSTEL 29 Corni agricultor
50 LUPU D.STEFAN 34 Corni agricultor
51 MURARIU G. FLORICA 55 Corni agricultor
52 TIVLICA I.CATALINA-ELENA 20 Cosula agricultor
53 TARAPAN GHE.MIHAI GABRIEL 37 Cristesti agricultor
54 MORISCARIU SILVUIA 38 Darabani agricultor
55 CIUBOTARIU P. COSTICA 37 Dobirceni agricultor
56 MARGEAN CLAUDIU MIHAI 24 Dorohoi agricultor
57 COSTINIUC V.GHEORGHE 38 Flamanzi agricultor
58 COTOVANU PETRICA  IULIAN 18 Havirna agricultor
59 GAINA ANTON  MIREL 18 Havirna agricultor
60 LEONTE CATALINA  GORGIANA 18 Havirna agricultor
61 MAFTEI ANRDREI  COSMIN 18 Havirna agricultor
62 MEAUNA ALIN  IONUT 18 Havirna agricultor
63 RAILIANU CATALINA 17 Havirna agricultor
64 ZGIMBAU ELENA  ANCA 18 Havirna agricultor
65 ZGIMBAU OVIDIU 18 Havirna agricultor
66 FORIR ALINA PETRUTA 18 Hiliseu-Horia agricultor
67 SUFARU IONUT FLORIN 17 Hiliseu-Horia agricultor
68 TUDOSA IOANA LOREDANA 17 Hiliseu-Horia agricultor
69 CAUNEAC S. RADU 39 Hlipiceni agricultor
70 GRIGORAS N.ELENA 58 Hlipiceni agricultor
71 BULIGA LILIANA 38 Hudesti agricultor
72 MIRAUTI STELICA 31 Hudesti agricultor
73 CARP MARIA 56 Ibanesti agricultor
74 AMAGDALINEI M.MIHAELA 33 Manoleasa agricultor
75 BESLIU F. DINU 47 Mileanca agricultor
76 ASANDEI MARCEL-PETRU 30 Paltinis agricultor
77 BOZ DANIEL 30 Paltinis agricultor
78 LAVRIC IUIAN  STEFAN 18 Radauti-Prut agricultor
79 MOVILEANU FRAGUTA 17 Radauti-Prut agricultor
80 PRICOPE IONELA 18 Radauti-Prut agricultor
81 PRICOPE IONUT 18 Radauti-Prut agricultor
82 STAFIE DANIELA 20 Radauti-Prut agricultor
83 MERTICARU C.FLORIN 18 Rauseni agricultor
84 ZOSIN V.GABRIELA 19 Rauseni agricultor
85 BULUBENCHI CONSTANTIN 38 Sendriceni agricultor
86 BAJUREANU DANIELA 38 Suharau agricultor
87 MECHIS GHEORGHE 59 Suharau agricultor
88 ANDRONIC ALEXANDRU 40 Tudora agricultor
89 BUNDUC V. VICTOR 25 Tudora agricultor
90 COTOFREA I. MITICA - FILONEL 35 Tudora agricultor
91 MARCUS V. CAMELIA 28 Tudora agricultor
92 BACIU G. GHEORGHE 60 Vorona agricultor
93 CHIHAIA C. MIHAI 34 Vorona agricultor
94 MELESTEU D. MARIAN 19 Botosani agricultor pentru culturi de camp ecologice
95 MANTALUTA N.ILIE 38 Dobirceni agricultor pentru culturi de camp ecologice
96 MICLIUC FLORENTINA 18 Lozna agricultor pentru culturi de camp ecologice
97 SOIMAN I.C.CONSTANTIN-ROBERT 19 Stauceni agricultor pentru culturi de camp ecologice
98 APETROAIE G.DRAGOS  GHEORGHE 18 Unteni agricultor pentru culturi de camp ecologice
99 GELAN ANDREEA 17 Dersca agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
100 TEMNEANU MIHAELA 18 Dersca agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
101 URZICA PETRONELA 18 Dersca agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
102 ADAM CRISTIAN-CODRUT 17 Hiliseu-Horia agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
103 AMAFTIESEI ANDREI-IOAN 17 Hiliseu-Horia agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
104 COZMA ANDREEA 17 Lozna agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
105 MARIAN GEANINA 18 Lozna agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
106 AGAVRILOIE CIPRIAN-FLORIN 19 Pomirla agricultor/lucrator calif.in culturi de cimp si
107 HINCEANU M. MARIAN 28 Botosani ajutor maistru croitor
108 AFLOAREI D. MARIA 56 Botosani ajutor maistru tesator, tricoteur
109 DEDIU C.DUMITRU 50 Calarasi ambalator manual
110 GAVRIL I. GHEORGHE 52 Calarasi ambalator manual
111 AMARANDEI IULIAN GABRIEL 33 Stefanesti ambalator manual
112 BUCIUMANU P.ALEXANDRU 51 Todireni artificier la lucrari de suprafata
113 VATAVU G.MARILENA CARMEN 41 Botosani artist plastic
114 AVASILOAIE DANIELA 35 Concesti arzator produse ceramice
115 COHAL GHEORGHE 45 Cristinesti arzator produse ceramice
116 ALEXA MARIA 50 Dorohoi arzator produse ceramice
117 IFTODE I. DUMITRU 55 Romanesti arzator produse ceramice
118 CODREANU M.DANUT 52 Botosani ascutitor laminate la cald
119 ANDRUS F.LOREDANA 32 Botosani asistent farmacist
120 EPURE EUGENIA 53 Botosani asistent maternal
121 DRUC M.ADINA-IRINA 23 Frumusica asistent medical fizioterapie
122 AILOAE I.NICOLETA 24 Botosani asistent medical generalist
123 BUHA GH.ANCA- PETRONELA 27 Botosani asistent medical generalist
124 DULGHERU S.MIRELA 23 Botosani asistent medical generalist
125 GHEORGHE A.ALEXANDRA-FLORENTIN 31 Botosani asistent medical generalist
126 HIRJETE F. OANA-ALINA 31 Botosani asistent medical generalist
127 HUTANU C.CRISTINA 30 Botosani asistent medical generalist
128 MACAHON P.PETRONELA 22 Botosani asistent medical generalist
129 PERDIVARA D.MARIUS-CATALIN 28 Botosani asistent medical generalist
130 PURUSNIUC MARINELA 24 Botosani asistent medical generalist
131 ROTARIU P.CLAUDIA-PETRONELA 25 Botosani asistent medical generalist
132 SFAITER PETRONELA-ALINA 28 Botosani asistent medical generalist
133 STANCIU IRINA 28 Botosani asistent medical generalist
134 TALPIZ C.LAURA 34 Botosani asistent medical generalist
135 TANASE I.IONELA-SIMONA 28 Botosani asistent medical generalist
136 ZAITUC M. CARMEN-ELENA 26 Botosani asistent medical generalist
137 COTLET LAURA 32 Dorohoi asistent medical generalist
138 DARINGA C.IULIA 23 Stefanesti asistent medical generalist
139 LIPOVANU CIUNTU ELENA 25 Stefanesti asistent medical generalist
140 IFRIM M.MIHAELA 44 Vladeni asistent medical generalist
141 BISCA D.ALIN-MARIAN 23 Botosani asistent medical(s)
142 TURCANU V.GABRIELA-MARICICA 23 Botosani asistent medical(s)
143 MUNTEANU GH.CAMELIA MARIA 36 Romanesti asistent medical(s)
144 GALAN D.MARIANA 49 Vorniceni asistent pentru ingrijirea persoanelor varstnice
145 AXINTE C.DUMITRU 32 Cristesti asistent personal al persoanei cu handicap grav
146 STREDIE JENITA 44 Mihaileni asistent personal al persoanei cu handicap grav
147 MANDRIC M.MARICEL 35 Mihalaseni asistent personal al persoanei cu handicap grav
148 COVALIUU C.LACRAMIOARA 27 Ripiceni asistent personal al persoanei cu handicap grav
149 FADUREANU T.MARIANA 33 Ripiceni asistent personal al persoanei cu handicap grav
150 ALEXA D.VALERICA 36 Vorona asistent personal al persoanei cu handicap grav
151 SALABINA MARINELA 37 Corlateni asistent social
152 ACONSTANTINESEI C VIORICA 24 Botosani asistent social(s)
153 CAVALERU GEANINA 24 Botosani asistent social(s)
154 PINZARIU M.MIHAELA 24 Botosani asistent social(s)
155 ISTRATI VIOREL 42 Stefanesti asistent veterinar
156 BUDEANU D. PAUL-MARCEL 28 Botosani automatist
157 UNGUREANU IULIAN 20 Botosani betonist
158 URSULEANU P. DUMITRU 51 Botosani betonist
159 AIORDACHIOAIE DUMITRU 58 Corni betonist
160 CARAMIDARIU T. MIHAI 59 Corni betonist
161 BARBACARIU V. IOSEF-SAMUEL 57 Havirna betonist
162 ANDRIESCU IULIANA 24 Corlateni biochimist
163 TURCANU IONELA 24 Dorohoi biochimist
164 DUTCA I.DORU 54 Botosani bobinator aparataj electric
165 PANTIRU LILIANA 41 Stefanesti bobinator masini electrice rotative
166 CHERECHES I.MARIA 46 Botosani broder manual
167 CHISELITE D.ANDREEA-MIRABELA 22 Botosani broder manual
168 BUCULEI V. TEODOR 54 Albesti brutar
169 FLOREA I. GHEORGHE 38 Albesti brutar
170 GHEORGHITA D.PETRONELA 45 Calarasi brutar
171 AMITROAIEI DORINA 47 Darabani brutar
172 OSTAFI MARIAN 18 Dorohoi brutar
173 ERDIC D. DUMITRU-DANUT 32 Hlipiceni brutar
174 SANDU VASILE 55 Trusesti brutar
175 CRACIUN T.IRINA 18 Ungureni brutar
176 PAVEL C.ELENA 49 Botosani bucatar
177 ROMAN GH.ALEXANDRU-IONUT 19 Botosani bucatar
178 TOMA I.SINZIANA 20 Botosani bucatar
179 OSTAFE VALENTINA 42 Dersca bucatar
180 BUHAIANU MARIA 56 Dorohoi bucatar
181 SCIRTU M.EVA 47 Frumusica bucatar
182 AIACOBOAIE ION VIOREL 36 Ibanesti bucatar
183 IFTIMI V.STELIAN 57 Botosani calandror la finisarea cauciucului
184 COTEATA I.CONSTANTIN 56 Dingeni cantonier
185 DANILA D.NECULAI 52 Dingeni cantonier
186 VITELARU P. VIRGIL 30 Dingeni cantonier
187 AMARITEI I.MARIANA 27 Durnesti cantonier
188 ANDREI D.IONEL 42 Trusesti cantonier
189 TIDULA O.VIOREL 39 Botosani carmangier
190 OCRAINSCHI M.DUMITRU 58 Ripiceni cazangiu formator
191 DERSCARIU V. CAMELIA 43 Botosani chimist
192 GHITESCU G.ANDREEA  ELENA 24 Botosani chimist
193 LUCA GH. GHEORGHE 50 Botosani chimist
194 BLANARIU ALEXANDRA 29 Braesti chimist
195 DANAILA MONICA DOINA 30 Darabani chimist
196 TURCANU SIMONA NICOLETA 24 Dorohoi chimist
197 MIHALACHE IOAN 50 Dorohoi cizelator
198 BADALUTA MICIURIN 56 Botosani cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
199 GANGA C. IOAN 55 Botosani cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
200 MIHAIU D.CONSTANTIN 56 Botosani cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
201 PINTILIE D.MARCEL 46 Botosani cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
202 CIUBUC ION VASILE 40 Dorohoi cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
203 ROMAN C.CARMEN 41 Mihai Eminescu cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
204 DREPTU I.PETRU 49 Saveni cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
205 TANASA DORIN-LICA 36 Suharau cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
206 CIOBANASU M.DANIEL 29 Tudora cizmar-confectioner incaltaminte, dupa comanda
207 PRIMAC M.CRISTINA-MIHAELA 19 Albesti coafor
208 IACOB ANCA-CRISTINA 19 Dorohoi coafor
209 MARANDIUC NAT.VLADIMIR 59 Botosani conducator de salupa maritima/fluviala
210 COZMESCU GEORGETA 49 Concesti confectioner articole din piele si inlocuitori
211 TULUI ELENA 40 Concesti confectioner articole din piele si inlocuitori
212 DOBRINCU DORIN 29 Darabani confectioner articole din piele si inlocuitori
213 MANOLE LUMINITA 19 Darabani confectioner articole din piele si inlocuitori
214 CONDURACHE LACRAMIOARA-ADRIANA 18 George Enescu confectioner articole din piele si inlocuitori
215 AGAFITEI ALEXANDRA NICOLETA 18 Hudesti confectioner articole din piele si inlocuitori
216 COVALIU ANDREEA MONICA 18 Hudesti confectioner articole din piele si inlocuitori
217 CRONT ANA MARIEA 18 Hudesti confectioner articole din piele si inlocuitori
218 HAIDACIUC DANIELA 17 Hudesti confectioner articole din piele si inlocuitori
219 RUSNACU LAVINIA 18 Hudesti confectioner articole din piele si inlocuitori
220 SIRGHI MONICA  ADINA 18 Hudesti confectioner articole din piele si inlocuitori
221 DARIA AURORA-IRINA 35 Pomirla confectioner articole din piele si inlocuitori
222 MIDVICHI NAT.VIRGIL 45 Botosani confectioner articole speciale din lemn
223 PRISACARIU D. LACRAMIOARA 33 Calarasi confectioner imbracaminte din piele si inlocuito
224 POCA MARIANA 33 Dorohoi confectioner imbracaminte din piele si inlocuito
225 HUTANU GH.DOINA 38 Mihalaseni confectioner imbracaminte din piele si inlocuito
226 ANTON MONA-MARIA 31 Radauti-Prut confectioner imbracaminte din piele si inlocuito
227 LUNGU STELA 47 Sendriceni confectioner imbracaminte din piele si inlocuito
228 FOCA G.MIHAI 41 Frumusica confectioner incaltaminte ortopedica
229 ALBOAIE LAURENTIU CORNELIU 30 Dorohoi confectioner montator produse lemn
230 BUTNARU ALINA-MIHAELA 20 Dorohoi confectioner tricotaje dupa comanda
231 COJOCARIU D.ANDREEA-CRISTINA 22 Botosani confectioner-asamblor articole din textile
232 HUEAN M.CIPRIAN 24 Botosani confectioner-asamblor articole din textile
233 HUSMAN C. ELENA 51 Corni confectioner-asamblor articole din textile
234 FILIP D. MARIA 43 Cristinesti confectioner-asamblor articole din textile
235 CUTI MIHAELA 22 Darabani confectioner-asamblor articole din textile
236 MOCANU T.ION 45 Saveni confectioner-asamblor articole din textile
237 BUNDUC ELENA 28 Tudora confectioner-asamblor articole din textile
238 IACOB MIHAIELA CORINA 23 Dorohoi consilier administratia publica
239 CHIRILA C.CONSTANTIN-SILVIU 23 Botosani consilier ecolog
240 ANDRONACHI I.ALIN 32 Botosani consilier economic
241 CIOTIR P.CRISTIAN 37 Botosani consilier economic
242 DRELCIUC M. ELENA 51 Botosani consilier economic
243 LAZARUC I.FLORIN 25 Botosani consilier economic
244 LEONTE-MALOS V.IOANA 26 Botosani consilier juridic
245 LUNGU C.CECILIA-ROXANA 25 Botosani consilier organizatie politica
246 GOLOGAN M.MIHAELA 24 Botosani consilier/expert in metodologie si domenii conex
247 BATCA V.ANDREEA 24 Botosani consilier/expert/inspector/referent/economist in
248 MAZAREANU NAT.DUMITRU 58 Havirna consilier/expert/inspector/referent/economist in
249 GRADINARIU LACRAMIOARA 35 Broscauti constructor cai ferate
250 PRISACARIU I. FLORIN 36 Calarasi constructor cai ferate
251 CAZACU V.ELENA 18 Botosani constructor-montator de structuri metalice
252 MAICA T. VIOREL 44 Botosani constructor-montator de structuri metalice
253 POLICIUC IOAN 37 Botosani constructor-montator de structuri metalice
254 PRILIPCEANU ALEXANDRU DUMITRU 21 Broscauti constructor-montator de structuri metalice
255 GHERASIM GHEORGHE 21 Corlateni constructor-montator de structuri metalice
256 GORGHI T. TOMA 39 Flamanzi constructor-montator de structuri metalice
257 GURALIUC TOMITA 29 Flamanzi constructor-montator de structuri metalice
258 CANTEA MIHAIL GABRIEL 17 Mileanca constructor-montator de structuri metalice
259 REUT CLAUDIU VASILE 21 Sendriceni constructor-montator de structuri metalice
260 AILINCUTEI G. RODICA 44 Tudora constructor-montator de structuri metalice
261 PRISACARIU P. TUDOR 41 Tudora constructor-montator de structuri metalice
262 BRUMA IONUT NICOLAE 20 Vaculesti constructor-montator de structuri metalice
263 BOTEZ D. MARIA 52 Botosani contabil
264 DASCALESCU C. GHEORGHE 57 Botosani contabil
265 DASCALESCU G.RODICA 53 Botosani contabil
266 GIREADA I.STELA 37 Botosani contabil
267 GUGESCU N.ALINA-IRINA 27 Botosani contabil
268 HUTANU D,RALUCA-LOREDANA 19 Botosani contabil
269 MARTINIUC V. GEORGETA 41 Botosani contabil
270 MATRESCU T.DORU PETRICA 42 Botosani contabil
271 MAZAREANU N. ELENA 54 Botosani contabil
272 NECHIFOR M.ELENA-MIHAELA 33 Botosani contabil
273 POPOVICI D. CORNELIA 57 Botosani contabil
274 RAUS V.AROMICA 55 Botosani contabil
275 SAUCIUC I.LILIOARA 45 Botosani contabil
276 SPAIUC GHE.OLGA 42 Botosani contabil
277 URSACIUC I. IONELA 34 Botosani contabil
278 VRABIE M. NICULINA 50 Botosani contabil
279 ZAHARIA V. NICOLETA 54 Botosani contabil
280 ANTOCHI LUCICA 32 Dorohoi contabil
281 CULICA FLORENTINA 46 Dorohoi contabil
282 BALTUTA I.ELENA 52 Flamanzi contabil
283 MUNTIANU V. LILIANA - DANUTA+ 43 Mihalaseni contabil
284 HOJMAN G.BUJOREL 43 Ripiceni contabil
285 CICAL ANCA 19 Sendriceni contabil
286 NEMTUC RALUCA-FLORENTINA 19 Sendriceni contabil
287 PADURARIU LENUTA ANGELICA 37 Sendriceni contabil
288 STOIAN GABRIELA-GEANINA 19 Sendriceni contabil
289 ANTON C. CONSTANTIN 62 Stefanesti contabil
290 FILIMON DAN CRISTIAN 21 Suharau contabil
291 SAVIN D. GHEORGHE 50 Tudora contabil
292 VASILCU G.SILVIA 54 Ungureni contabil
293 HERTANU ANA CRISTINA 29 Botosani controlor calitate
294 BUZILA I.IOAN 40 Sulita crescator de animale mici
295 PINTILIE NICOLAE 40 Stauceni crescator porcine
296 TANCU I.VLADUT CONSTANTIN 18 Albesti croitor
297 NEGRU LUMINITA AURICA 37 Broscauti croitor
298 ANDRIS ROMICA 36 Darabani croitor
299 CEICA DOINITA 41 Darabani croitor
300 CRETU ADRIANA 28 Darabani croitor
301 CUCIUC ALINA 28 Darabani croitor
302 DASCALU RODICA 34 Darabani croitor
303 DREAVA FLORICA 40 Darabani croitor
304 MATEI VERSAVIA-LACRAMIOARA 37 Darabani croitor
305 NECHIFOR MARIA DOINA 28 Darabani croitor
306 PAPAGHIUC LACRAMIOARA 34 Darabani croitor
307 ICHIM ELENA GEANINA 20 Dorohoi croitor
308 BRUMA I. ELENA 45 Mileanca croitor
309 ADOCHITEI G.MARIANA 26 Nicseni croitor
310 BOBOC MARIANA 34 Stefanesti croitor
311 ANICULAESE ELENA 37 Darabani croitor-confectioner imbracaminte, dupa comanda
312 MATEI GABRIELA LILIANA 30 Darabani croitor-confectioner imbracaminte, dupa comanda
313 UNGUREANU COSTICA 43 Darabani croitor-confectioner imbracaminte, dupa comanda
314 HARABULA ANGELA ELENA 23 Hudesti croitor-confectioner imbracaminte, dupa comanda
315 BADALUTA AL.HAJNAL 55 Botosani dactilografa
316 CONON M.MIHAELA 41 Botosani dactilografa
317 BORCOI M.LIDIA DANA 25 Botosani desenator
318 CHIORESCU DELIA 50 Cordareni desenator
319 FOCA GEORGE PETRU 22 Dorohoi dispecer
320 TIVLICA D.TICU 53 Cosula docher
321 AIACOBOAIE IL. IOAN 43 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
322 AILIESEI GH.GABRIEL 23 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
323 BAZARCA M.MIHAI 51 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
324 CONSTANTINIANU I.IOAN 26 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
325 GHEORGHIU P. VALENTIN 44 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
326 PADURARIU F.CRISTINEL 27 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
327 POPESCU I. DUMITRU 53 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
328 TOPALA T. DUMITRU-VIOREL 23 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
329 ULINIUC D. DUMITRU 54 Botosani dulgher (exclusiv restaurator)
330 CAZACIUC SORIN 39 Cordareni dulgher (exclusiv restaurator)
331 AMITITELOAE GH.GHEORGHE 48 Cotusca dulgher (exclusiv restaurator)
332 CRONT CRISTINEL GHEORGHE 29 Darabani dulgher (exclusiv restaurator)
333 GIRIADA V. IOAN 33 Dingeni dulgher (exclusiv restaurator)
334 LEONTE D. CORNELIU 42 Dingeni dulgher (exclusiv restaurator)
335 COSULEANU COSTACHE 59 Dobirceni dulgher (exclusiv restaurator)
336 FEDERCIUC D. IOAN 36 Hlipiceni dulgher (exclusiv restaurator)
337 GOSU IONUT 24 Hudesti dulgher (exclusiv restaurator)
338 NISTOR ADRIAN - MARIAN 24 Hudesti dulgher (exclusiv restaurator)
339 NISTOR SABINA 20 Hudesti dulgher (exclusiv restaurator)
340 ROSU V. VASILE 29 Hudesti dulgher (exclusiv restaurator)
341 TANASELE MIHAI 52 Mihaileni dulgher (exclusiv restaurator)
342 ALUPOAIE ANA 29 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
343 ALUPOAIE FLORIN 25 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
344 ALUPOAIE STRATICA 26 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
345 BRUMA NICOLETA  IONELA 21 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
346 CARABULEA STELIAN 55 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
347 CAZACU ANDREI 17 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
348 CAZACU VIORICA 30 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
349 CIOCAN MIRELA 23 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
350 CRACANA COSMIN LIVIU 17 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
351 CRACANA IRINA 23 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
352 DUBIT C. GABRIEL-MARICEL 30 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
353 SARGHI L. SIMONA 22 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
354 VACARIU MIRELA 18 Mileanca dulgher (exclusiv restaurator)
355 VATAVU IOAN 28 Paltinis dulgher (exclusiv restaurator)
356 CHIRIAC DANUT 37 Pomirla dulgher (exclusiv restaurator)
357 ISTRATE GHE.GHEORGHE 55 Rachiti dulgher (exclusiv restaurator)
358 MOTRIUC GH. VICTOR 52 Rauseni dulgher (exclusiv restaurator)
359 CAZACU V.ILIE 57 Romanesti dulgher (exclusiv restaurator)
360 CEOBANU I. DUMITRU 49 Romanesti dulgher (exclusiv restaurator)
361 DOMNESCU MIHAI 40 Trusesti dulgher (exclusiv restaurator)
362 CHELARIU N.VASILICA 30 Tudora dulgher (exclusiv restaurator)
363 LUCHIAN V. VASILE-STELICA 30 Tudora dulgher (exclusiv restaurator)
364 TALASCA PETRICA 27 Vaculesti dulgher (exclusiv restaurator)
365 LUPASCU CATALIN-SORIN 29 Virfu Cimpului dulgher (exclusiv restaurator)
366 ROHOZNEANU GH.CARMEN-GEANINA 24 Botosani economist banca
367 ARICIUC OANA-DUMITRITA 23 Dorohoi economist banca
368 HIRTOPEANU IL. GHEORGHE 58 Botosani economist sef
369 MANOLE EMANUEL LUCIAN 24 Dorohoi economist sef
370 PALAMARU OANA 24 Dorohoi economist sef
371 GASNER C.ELENA 50 Botosani educatoare
372 DUMITREL PAUL 48 Mileanca electrician amc,automatiz.in centr.termoel.si nu
373 VELISCAS T.TUDOR 49 Ripiceni electrician amc,automatiz.in centr.termoel.si nu
374 DARIE CONSTANTIN 55 Todireni electrician auto
375 MURGU D. ELENA 40 Baluseni electrician de intretinere si reparatii
376 ALEXANDRU R. LIVIU 50 Botosani electrician de intretinere si reparatii
377 HRITUC I.IOAN 33 Botosani electrician de intretinere si reparatii
378 NICHITA V.PETRU 42 Botosani electrician de intretinere si reparatii
379 PINCIUC P.PETRU 55 Botosani electrician de intretinere si reparatii
380 SANDU CARMEN 39 Broscauti electrician de intretinere si reparatii
381 LEPARDA D.MARICEL 53 Bucecea electrician de intretinere si reparatii
382 ARMEANU GHEORGHE 57 Concesti electrician de intretinere si reparatii
383 BUDEANU CRISTINEL 34 Cordareni electrician de intretinere si reparatii
384 EPURE FANICA 36 Corlateni electrician de intretinere si reparatii
385 DIMA VASILE 57 Darabani electrician de intretinere si reparatii
386 IGNAT STEFAN CORNELIU 38 Dorohoi electrician de intretinere si reparatii
387 STEJAR C.CORNELIU 52 Romanesti electrician de intretinere si reparatii
388 PADURARIU DAN 39 Suharau electrician de intretinere si reparatii
389 FURTUNA VASILE 58 Vaculesti electrician de intretinere si reparatii
390 HALIC V.IOAN 43 Bucecea electrician echipamente electrice si energetice
391 HONDREA D. EMIL 56 Santa Mare electrician echipamente electrice si energetice
392 VRABIE TEODOR 48 Paltinis electrician exploatare retele electrice
393 TUDOSE GH. MIRCEA 57 Botosani electrician in constructii
394 ZAHARIUC C. CRISTINA 48 Botosani electrician in constructii
395 TURCANU C.CONSTANTIN 54 Curtesti electrician in constructii
396 SATCAU C. STEFAN 48 Hlipiceni electrician in constructii
397 AVADANI C. VICTOR 54 Mihalaseni electrician in constructii
398 CAZACIUC IL.IOAN 57 Rachiti electrician in constructii
399 `DAG MIOARA 36 Tudora electrician in constructii
400 BUNDUC C. ION 56 Tudora electrician in constructii
401 BALTARIU N.VIORICA 40 Ungureni electrician in constructii
402 MURARIU D. TEODORA 51 Botosani electrician mont.si rep.echip.el.in centr.,stati
403 TUPA T.ELENA 50 Botosani electrician mont.si rep.echip.el.in centr.,stati
404 CIUBOTARU C. CONSTANTIN 47 Bucecea electrician montator de inst.automatizate
405 RAPCIUC IL.CORINA-DANIELA 21 Botosani electrician montator de inst.electrice la mijloa
406 GHERASIM D. IULIAN-DORU 39 Brateni electromecanic auto
407 CUCIUREANU G.VIOREL 46 Cristesti electromecanic auto
408 RIMBU VIORICA 33 Darabani electromecanic auto
409 MOCANUI C.NECULAI VALERIU 34 Dingeni electromecanic auto
410 DOGARU ROMICA MIHAI 28 Mihaileni electromecanic auto
411 NICHITEANU VASILE 40 Radauti-Prut electromecanic auto
412 REPCIUC ANTONEL ALIN 24 Sendriceni electromecanic auto
413 AILENEI DAN CONSTANTIN 51 Suharau electromecanic auto
414 DASCALU ELENA 41 Tudora electromecanic auto
415 APETREI CONSTANTIN 35 Vaculesti electromecanic auto
416 PISLARIU V.DANIEL 35 Prajeni electromecanic electroalimentare
417 CIRESI D.PAUL 41 Botosani electromecanic masini si echipamente electrice
418 COBZARIU C.DINA-MARENA 46 Botosani electromecanic masini si echipamente electrice
419 CEICA BOGDAN CONSTANTIN 21 Darabani electromecanic masini si echipamente electrice
420 VATAVU SAMIR 41 Paltinis electromecanic masini si echipamente electrice
421 CIRNIALA M.MARIUS-COSTEL 42 Trusesti electromecanic masini si echipamente electrice
422 COVALIU SORIN 40 Cordareni electromecanic reparator obiecte de uz casnic
423 FOCEAC MARIUS CONSTANTIN 25 Dorohoi electromecanic reparator obiecte de uz casnic
424 IFTIME A.GHEORGHE 46 Botosani electromecanic retele cabluri
425 MANDIUC I. LUCIAN 56 Botosani electromecanic retele cabluri
426 STROESCU N. VALENTIN 50 Botosani electromecanic retele cabluri
427 ZELINCA I. PETRE 58 Botosani electromecanic retele cabluri
428 COJOCARIU CONSTANTIN 56 Concesti electromecanic retele cabluri
429 AIFTINCAI P.VALERU 43 Flamanzi electromecanic retele cabluri
430 BALAN ZANFIRA 58 George Enescu electromecanic retele cabluri
431 SAUCIUC L.MARICEL 56 Saveni electromecanic retele cabluri
432 HURICEANU I.VASILE 50 Stiubieni electromecanic retele cabluri
433 ATUDOSIEI P. COSTEL 48 Botosani electromecanic scb (semnalizare,centralizare,blo
434 IVAN NAT.AURELIA 51 Botosani electromecanic scb (semnalizare,centralizare,blo
435 NITA G .DUMITRU 46 Bucecea electromecanic scb (semnalizare,centralizare,blo
436 POPOVICI V. MARICEL 51 Botosani electromecanic telegrafie, telefonie
437 EPURE DUMITRU 53 Botosani electronist depanator utilaje calcul
438 ROTARIU I.ELENA 50 Botosani electronist depanator utilaje calcul
439 DODU VICTOR 29 Havirna electronist telecomunucatii
440 UNGUREANU C.CONSTANTIN-LUCIAN 42 Saveni electronist telecomunucatii
441 MAZILU CONSTANTIN 37 Suharau excavatorist pt.excavatoare cu rotor de mare cap
442 BURCIU D.TRAIAN 54 Romanesti factor postal
443 NEGRILA DUMITRU 53 Suharau factor postal
444 PAROSU IOAN 61 Corni faiantar
445 SMOCUT RODICA 40 Dorohoi fasonator produse ceramice
446 MANOLACHI C-TIN 56 Calarasi femeie de serviciu
447 COTOVANU P.SERGIU 40 Botosani fierar betonist
448 PETRARU P.GHIORGHITA 39 Botosani fierar betonist
449 GURZU PETRE 45 Braesti fierar betonist
450 ANDRONACHE I. IONEL-CATALIN 29 Corni fierar betonist
451 BURDA C. GHEORGHE-TEODOR 41 Corni fierar betonist
452 ONOFREI D. ILIE 57 Romanesti fierar betonist
453 RUJUC V.MARINEL 36 Tudora fierar betonist
454 BRACAU FLORIN 26 Corni fierar-potcovar
455 MOTOC LUCIAN 28 Corni fierar-potcovar
456 PATRASCANU OVIDIU 27 Corni fierar-potcovar
457 TODIRISCA CONSTANTIN ROMICA 30 Corni fierar-potcovar
458 VARVARUC P. CRISTINEL GHEORGHI 31 Corni fierar-potcovar
459 BIGHIU N.NECULAI 32 Havirna fierar-potcovar
460 CRUT G.VASILE 57 Vlasinesti fierar-potcovar
461 ANITEI GH. MILIA 49 Botosani filator
462 AOLARITEI I. ELENA 52 Botosani filator
463 BORCOI G.MARIANA 44 Botosani filator
464 CHICAROSA V.PETRU 57 Botosani filator
465 FRUNZETE D.MARIA 49 Botosani filator
466 GRANDIL MARIA 54 Botosani filator
467 PRISECARIU P.ELENA 44 Botosani filator
468 DANILIUC GH.ELENA 48 Bucecea filator
469 TOFAN T.OLGA 54 Bucecea filator
470 FRINCU VASILE 53 Calarasi filator
471 BILIUTA I.ELENA 45 Copalau filator
472 TOSCUTA MIHAELA 47 Cordareni filator
473 IUREA ELENA 51 Corlateni filator
474 SIMIONESEI MARIA 47 Cristinesti filator
475 ACSINTE MELANIA 39 Darabani filator
476 AFLOROAIE DANIELA 37 Darabani filator
477 AGRAPINE TATIANA 45 Darabani filator
478 ANDRUS AMALIA MARIA 38 Darabani filator
479 ASAFTEI MARIA 44 Darabani filator
480 BALAN ELENA 41 Darabani filator
481 BIVOLEANU STELA 44 Darabani filator
482 BOZ MIHAELA-GEORGETA 46 Darabani filator
483 COJOCARIU MARIA 41 Darabani filator
484 DIMA SILVIA 51 Darabani filator
485 DOBRINCU VIORICA 40 Darabani filator
486 GHEBAC ANA 36 Darabani filator
487 GUCIANU ELENA 41 Darabani filator
488 HRIMIUC ANISOARA 40 Darabani filator
489 HRIMIUC MARIA 46 Darabani filator
490 HRIMIUC RODICA 42 Darabani filator
491 HRIMIUC VIORICA 45 Darabani filator
492 MALAC VIORICA 46 Darabani filator
493 MERTICARIU MARIEANA 48 Darabani filator
494 NICORICI ELENA 45 Darabani filator
495 OLANESCU AURICA 57 Darabani filator
496 PADURARIU FLOAREA 47 Darabani filator
497 PAPAGHIUC DOINA 41 Darabani filator
498 PROSAN DANIELA 37 Darabani filator
499 ROTARIU CAMELIA 43 Darabani filator
500 ROTARIU MARIA 37 Darabani filator
501 STINCA DOINA 42 Darabani filator
502 STOIAN ELENA 46 Darabani filator
503 TARBUZAN ANA 43 Darabani filator
504 VICLIUC FLOARIA 45 Darabani filator
505 AIONICESEI P.VIORICA 39 Flamanzi filator
506 ALECSA C.ELENA 39 Flamanzi filator
507 CALIN C. ELENA 50 Flamanzi filator
508 CALIN P.STELA 43 Flamanzi filator
509 DOLACHE P. MARIA 58 Flamanzi filator
510 LAZAR G. LIDIA 44 Flamanzi filator
511 LIPCIUC P.VIORICA 54 Flamanzi filator
512 MUDRAG D.MARIA 46 Flamanzi filator
513 REBENCIUC T.MARIA 43 Flamanzi filator
514 ZAMOSTEANU V. NICOLETA 42 Flamanzi filator
515 CURTEANU P.PETRONELA 35 Frumusica filator
516 PARASCHIV G.MARIANA 43 Frumusica filator
517 MARDARI M.DANIELA 30 Hlipiceni filator
518 AERINEI LUMINITA 37 Hudesti filator
519 ALUPOAEI STELICA 44 Hudesti filator
520 CONDURACHE LUMINITA 36 Ibanesti filator
521 IFTIME C.MARIANA 52 Mihai Eminescu filator
522 LAZAR D. VIOLETA 50 Mihalaseni filator
523 HAIDAUTU T. LUCICA 47 Mileanca filator
524 ALUPOAE MARIANA 45 Paltinis filator
525 ROTARIU G. OLGUTA 45 Prajeni filator
526 ILIE DANIELA 43 Ripiceni filator
527 CONSTANTIN PAUL 47 Romanesti filator
528 IFTODE GH.MARIA 54 Romanesti filator
529 ONOFREI I. PARASCHIVA 53 Romanesti filator
530 BALAN V. IULIAN 38 Santa Mare filator
531 PLESCA I.MARIA-RODICA 42 Saveni filator
532 BALAN I.MIHAELA-VIOLETA 37 Stauceni filator
533 DRIGLEA ELENA LILIANA 42 Stefanesti filator
534 MEDES GH.LENUTA-IULIANA 39 Stefanesti filator
535 NECHIFOR MARIA 48 Vorona filator
536 RAILEANU FLORIN 31 Trusesti finisor incaltaminte
537 CUCIUC CONSTANTIN 47 Darabani finisor laminate si trefilate
538 BUIUCIUC CRISTIAN 38 Botosani finisor produse azbociment
539 CUCIUREANU G.LACRAMIOARA-MARIANA 38 Hanesti finisor terasamente
540 ADIACONITEI I. CONSTANTIN 47 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
541 BANCUTA D.GHEORGHE 54 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
542 CENUSA VIOREL 53 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
543 DROCHIOI P.DUMITRU 52 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
544 IFTODE C.MIHAI 53 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
545 ISAC V.FLORIN 51 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
546 JUGARIU C. DUMITRU 58 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
547 LUNGU V. MIRCEA 50 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
548 RASPUTNEAC C.NICOLETA 45 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
549 TRUFIN GHE.MARIETA 49 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
550 UCRAINET P. GHEORGHE 54 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
551 VERINGU  L. MIHAI 59 Botosani finisor textile (vopsitor, imprimeur)
552 DUMITRIU C.ILIE 45 Calarasi finisor textile (vopsitor, imprimeur)
553 JUGARU C. STEFAN 54 Corni finisor textile (vopsitor, imprimeur)
554 MARINEAC F.DANIEL-FLORIN 38 Lunca finisor textile (vopsitor, imprimeur)
555 SIMION MARINEL 50 Mihalaseni finisor textile (vopsitor, imprimeur)
556 APOSTOL C. FANICA 42 Santa Mare finisor textile (vopsitor, imprimeur)
557 PETRE GELU COSTEL 34 Tudora finisor textile (vopsitor, imprimeur)
558 MIHAILA C. DUMITRU-LEORAS 37 Vladeni finisor-reparator de produse industriale din cau
559 ALUPOAIE I. CONSTANTIN 62 Botosani fochist la cazane de abur de joasa presiune
560 SERBAN N.ILIE 58 Botosani fochist la cazane de abur de joasa presiune
561 AANICAI V.SILVIU-CALIN 28 Gorbanesti fochist la masini cu abur
562 GHEORGHITA G. CONSTANTIN 48 Calarasi fochist pentru cazane de abur si de apa fierbint
563 DARIE GR. IOAN 49 Botosani forjor manual
564 PRODAN D.SORIN-MARIUS 18 Botosani forjor manual
565 MARCIUC G. GEORGE 37 Calarasi forjor manual
566 PODOVEI EUGEN 50 Curtesti forjor manual
567 LEONTE SELEJAN 46 Dorohoi forjor manual
568 PASLARIU CONSTANTIN 52 Botosani forjor mecanic
569 PRODAN A.MIHAI 47 Flamanzi forjor mecanic
570 ANTONESEI P.DOREL 48 Botosani fotograf
571 MARIN IOAN 50 Vaculesti frezor imbinator furnire tehnice
572 CIMPOI C.MIHAI 52 Frumusica frezor la masini roti dintate
573 ASIMINE I. VASILE 50 Botosani frezor universal
574 CULICA CONSTANTIN 54 Botosani frezor universal
575 HANDRACHE GH.MIHAI 55 Botosani frezor universal
576 MAGUREANU GHE.RODICA 47 Bucecea frezor universal
577 AXINEI NECULAI-CRISTIAN 32 Concesti frezor universal
578 SANDULEAC MARIOARA 50 Concesti frezor universal
579 MOCANU GH.VICTOR 55 Cristesti frezor universal
580 TANASELE MARCEL 50 Dersca frezor universal
581 ZAMA NECULAI 48 Dorohoi frezor universal
582 IFTODE T.IOAN 52 Flamanzi frezor universal
583 BORCILA VICTOR 54 Hiliseu-Horia frezor universal
584 CIORNOLETA IOAN 51 Mihaileni frezor universal
585 ANDREI PETRU 46 Mihalaseni frezor universal
586 TURCANASU M. ALECSANDRU 52 Mileanca frezor universal
587 CRISMARIU TITUS CONSTANTIN 44 Paltinis frezor universal
588 CHIRICA P.VICTOR 47 Stauceni frezor universal
589 BORDIANU D.MIHAI 50 Trusesti frezor universal
590 CRASMARIU AL. ALEXANDRU 45 Botosani frigoriferist (frigotehnist)
591 NEAMTU ANTON 53 Dorohoi frigoriferist (frigotehnist)
592 GHEORGHICI DUMITRU 41 Sendriceni frigoriferist (frigotehnist)
593 CEPOI GHE.MARIUS MARIAN 23 Botosani frizer
594 GRADINARIU G.LAURA-MIOARA 23 Botosani frizer
595 NABAROG I.IULIA 26 Botosani frizer
596 VACULISTEANU VALENTIN 51 Braesti frizer
597 HOIDRAG MIHAI 56 Dingeni frizer
598 POPINCIUC F.GEANINA 24 Botosani functionar administrativ
599 BOUREANU ALEXANDRU VALERIU 20 Dorohoi functionar administrativ
600 URSU N. LIANA - FLORENTINA 31 Botosani functionar economic
601 FEODOROV V.COSMIN 23 Botosani functionar in activitati comerciale, administrat
602 NICHITEANU SANDEL 34 Radauti-Prut furnalist
603 PRICOB IULIAN 30 Cordareni gauritor filetator
604 PRICOB MIHAELA 27 Cordareni gauritor filetator
605 ANDRIESEI F;ORIN 25 Corni gauritor filetator
606 BRACAU A.MARIAN 29 Corni gauritor filetator
607 DAMIAN DUMITRU 28 Cristinesti gauritor filetator
608 MEGHIS VIOREL CRISTIAN 29 Cristinesti gauritor filetator
609 MURARIU IULIAN 26 Cristinesti gauritor filetator
610 STOIAN GHIORGHITA 28 Darabani gauritor filetator
611 VACAREANU GHEORGHE 30 George Enescu gauritor filetator
612 ANGHEL MIHAI  FLORIN 27 Havirna gauritor filetator
613 MIRON LUCIAN 24 Suharau gauritor filetator
614 COSTAS MARIA 27 Dersca geograf
615 DRAGUTA SINZIANA 29 Darabani gestionar custode sala
616 FLOREA VERONICA 52 Darabani gestionar custode sala
617 IVAN MONICA OLGA 33 Paltinis gestionar custode sala
618 BRANZEI S.ALEXANDRU 53 Botosani gestionar depozit
619 IVANOV T.IOANA-BRINDUSA 46 Botosani gestionar depozit
620 FRINCU MARIA 49 Calarasi gestionar depozit
621 ONICIUC D.MARIA 32 Calarasi gestionar depozit
622 ROMAN C.DOINITA 35 Calarasi gestionar depozit
623 BALAUCA C.MIHAI 38 Copalau gestionar depozit
624 BALASEI G.PETRONELA 39 Flamanzi gestionar depozit
625 DASCALESCU D.MARIA-LAURA 28 Frumusica gestionar depozit
626 NECHIFOR A,VIORICA 54 Frumusica gestionar depozit
627 C OSTACHE D.LILIANA 50 Santa Mare gestionar depozit
628 TUDORACHE C.OLGUTA 51 Santa Mare gestionar depozit
629 BIRSAN V.GETA 40 Stefanesti gestionar depozit
630 SIRBU GH.LENUTA   LACRAMIOA 29 Stefanesti gestionar depozit
631 STEFAN PETRONELA 20 Suharau gestionar depozit
632 BANU FLORIN-GHEORGHE 22 Tudora gonaci
633 LUNGU N.ELENA 39 Albesti impingator vagoneti
634 SUSAN T.MARIA 54 Dingeni impingator vagoneti
635 BABII D.ELENA 57 Hlipiceni impingator vagoneti
636 OHRINIUC I.VALERIA 56 Hlipiceni impingator vagoneti
637 STATE I.COSTEL 29 Romanesti impingator vagoneti
638 MANOLE FLORIN 33 Santa Mare impingator vagoneti
639 BURLACU D-TRU 18 Stefanesti impingator vagoneti
640 DANALACHE I.MARIANA 41 Botosani infirmiera
641 AGAVRILOAIE I. COSTEL 47 Botosani inginer chimist
642 ALBOAE I.FELICIA 56 Botosani inginer chimist
643 SERBAN GH. SILVIA 49 Botosani inginer chimist
644 ZEBRENIUC N. VERONICA 54 Botosani inginer chimist
645 MUNTEANU DOINITA 46 Dorohoi inginer chimist
646 TINCU P.FANICA-CRISTINA 25 Mihai Eminescu inginer chimist
647 GAVRIL N. ELENA 47 Albesti inginer confectii piele si inlocuitori
648 BALAN DANIEL 39 Botosani inginer constructii civile, industriale si agric
649 COCIAS AL.DAN ALEXANDRU 27 Botosani inginer constructii civile, industriale si agric
650 IONITA RUSU I.GABRIEL IONUT 27 Botosani inginer constructii civile, industriale si agric
651 DANES R.MARIAN 26 Calarasi inginer constructii civile, industriale si agric
652 GIREADA L.NECULAI 55 Botosani inginer de cercetare in agricultura
653 VASILESCU COSTICA 48 Radauti-Prut inginer de cercetare in agricultura
654 CLIM C.GEORGETA-ALINA 25 Botosani inginer de cercetare in electromecanica
655 ALECU M.CORINA 24 Botosani inginer de cercetare in ingineria sanitara si pr
656 ADASCALITEI N.MIHAI 59 Botosani inginer electromecanic
657 MITROFAN L.LORIN 28 Botosani inginer electromecanic
658 ANDRICI A .GICA 47 Botosani inginer imbunatatiri funciare
659 MARCU V.IOAN 37 Avrameni inginer industria alimentara
660 ALIFIR F.ANA-MARIA 26 Botosani inginer industria alimentara
661 HARIA D.VALENTINA-ALEXANDRA 23 Botosani inginer industria alimentara
662 MOROSAC L.CEZAR 24 Durnesti inginer industrializarea lemnului
663 COROLEA I.CIPRIAN-ILIE 25 Saveni inginer masinii hidraulice si pneumatice
664 DONE I.VALENTIN 37 Botosani inginer mecanic
665 TURCANU V. CONSTANTIN - IONUT 27 Botosani inginer mecanic
666 IFTIMIE NAT.MARIUS 31 Botosani inginer tehnolog in zootehnie
667 ANTON V.CRISTIAN-VALERIU 33 Bucecea ingrijitor animale
668 HARTIE GHE.ELENA 55 Bucecea ingrijitor animale
669 MANOLACHI ASPAZIA 50 Calarasi ingrijitor animale
670 COTEATA TH.MARIANA 53 Dingeni ingrijitor animale
671 SILION GH.DORU 40 Stefanesti ingrijitor animale
672 LUPU A. SILVIA 55 Vorona ingrijitor animale
673 LUPESCU V.FLORIN 17 Calarasi ingrijitor cladiri
674 CIOBANU M.DORICA 50 Durnesti ingrijitor cladiri
675 GAVRILESCU M.ANCA ELENA 17 Durnesti ingrijitor cladiri
676 GAVRILESCU M.TUDOR 26 Durnesti ingrijitor cladiri
677 IFTIMICIUC P.MARGARETA 57 Hlipiceni ingrijitor cladiri
678 LEIZERIUC P.MARINELA 43 Rauseni ingrijitor cladiri
679 PACHITARIU GEORGETA 57 Santa Mare ingrijitor cladiri
680 PACHITARIU GHE. 56 Santa Mare ingrijitor cladiri
681 TURTUREANU FLORENTINA 34 Stefanesti ingrijitor cladiri
682 ISPIR P.OVIDIU AUREL 32 Todireni ingrijitor cladiri
683 MACOVEI M.ELENA 52 Todireni ingrijitor cladiri
684 BOSCRECEA M.GILDA 34 Trusesti ingrijitor cladiri
685 CIURARIU D.RODICA 54 Trusesti ingrijitor cladiri
686 POPOVICI GH.LACRAMIOARA 34 Trusesti ingrijitor cladiri
687 CHIRAS GH.DANIELA 25 Botosani inspector de reintegrare sociala si supraveghere
688 VORNICU M.CATALIN-ION 41 Avrameni inspector specialitate inginer agronom
689 HOGAS E.VASILE 57 Frumusica inspector specialitate inginer agronom
690 LEBADA D.COSTEL 34 Avrameni instalator apa, canal
691 GROSU M. EMIL 54 Botosani instalator apa, canal
692 ICHIM C. CRISTIAN 36 Botosani instalator apa, canal
693 CALINESCU DUMITRU 58 Bucecea instalator apa, canal
694 ANDRICI D. COSTICA 41 Calarasi instalator apa, canal
695 LUCHIAN N. GHEORGHE 46 Calarasi instalator apa, canal
696 LUCHIAN N.CIPRIAN 34 Calarasi instalator apa, canal
697 PUSCASU ION 40 Corni instalator apa, canal
698 ZAVIAN I. MARICEL 52 Dingeni instalator apa, canal
699 GRADINARU GHEORGHE 39 George Enescu instalator apa, canal
700 UNGUREANU C.IOAN 57 Prajeni instalator apa, canal
701 BALTA C. CONSTANTIN 56 Stefanesti instalator apa, canal
702 FLOREA CLAUDIU VASILE 32 Stefanesti instalator apa, canal
703 ENACHE A. CONSTANTIN 47 Trusesti instalator apa, canal
704 ENACHE MIHAI 42 Viisoara instalator apa, canal
705 MAXIM C.CONSTANTIN 41 Vorniceni instalator apa, canal
706 HUTANU C.MIHAI 53 Botosani instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaz
707 COZMA V.FELICIA 36 Romanesti instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaz
708 MIHAILA GH.COSTICA 55 Botosani instalator ventilare si conditionare apa
709 APARASCAI V. DUMITRU 51 Cristesti instalator ventilare si conditionare apa
710 ALISTAR C. DUMITRU 52 Romanesti instalator ventilare si conditionare apa
711 RUSU D. MIHAI 51 Santa Mare instalator ventilare si conditionare apa
712 URIOC V.VASILE 50 Stefanesti instalator ventilare si conditionare apa
713 TURTA C. DUMITRU - CEZAR 34 Dingeni institutor
714 BALAN I.PAUL 20 Botosani instructor sportiv
715 NOUR GH.ANCUTA-OLIVIA 20 Botosani instructor sportiv
716 BOBUTANU V.MIHAELA 35 Botosani invatator
717 BURLACU GR.LUDMILA 28 Botosani invatator
718 PASCAL M. LILIANA 41 Botosani invatator
719 TEMNEANU GHE.ELENA 46 Botosani invatator
720 BALAN N.IONELA-LAURA 33 Calarasi invatator
721 ILAU CATALIN 28 Darabani invatator
722 NIGEL PAULA 23 Darabani istoric
723 AIRIMITOAIE CLAUDIA 24 Botosani jurisconsult
724 LUCA I.IONELA 24 Botosani jurisconsult
725 ONICIUC D.L.RALUCA-ORTANSA 24 Botosani jurisconsult
726 OSOIANU D.SIMONA 25 Botosani jurisconsult
727 ZSOLDI V.IONELA 24 Botosani jurisconsult
728 IONEL M.IONELA 24 Sulita jurisconsult
729 AMISCULESEI D. AGURITA 51 Botosani laborant chimist
730 BOROSAN GH. ANGELA 51 Botosani laborant chimist
731 BOSTAN VERONICA 53 Botosani laborant chimist
732 MAXIM G .MARINA-CARMEN 48 Botosani laborant chimist
733 TOMISTEANU T.EMILIA 54 Trusesti laborant determinari fizico-mecanice
734 AVASILOAEI AUREL 45 Concesti lacatus amc
735 CLIVET GHEORGHE 36 Darabani lacatus amc
736 PURICE OVIDIU 28 Darabani lacatus amc
737 STANCOSCHII MRIANA 37 Darabani lacatus amc
738 STREDIE IONUT 23 Darabani lacatus amc
739 CERNAT IONUT 23 Havirna lacatus amc
740 GAVRIL IONELA 20 Mileanca lacatus amc
741 CAZACUTU MIHAELA  PETRONELA 35 Paltinis lacatus amc
742 ATIBOAI GH. OVIDIU 22 Botosani lacatus constructii metalice si navale
743 AXINTOAIE I.MIHAI 37 Botosani lacatus constructii metalice si navale
744 BALAN ROMICA 43 Botosani lacatus constructii metalice si navale
745 BAZARCA D.DUMITRU 50 Botosani lacatus constructii metalice si navale
746 POPESCU CONSTANTIN 58 Botosani lacatus constructii metalice si navale
747 ROSU I. CONSTANTIN 48 Botosani lacatus constructii metalice si navale
748 MAGUREANU I.NELU 50 Bucecea lacatus constructii metalice si navale
749 PRODAN P.MIHAI 33 Copalau lacatus constructii metalice si navale
750 HASNAS CRISTIAN 22 Corni lacatus constructii metalice si navale
751 LIUSNEA S. IONEL 39 Dingeni lacatus constructii metalice si navale
752 ROSCA C. FLORIN 40 Dingeni lacatus constructii metalice si navale
753 MANTALUTA P. CATALIN 36 Dobirceni lacatus constructii metalice si navale
754 GUTIC GELU 51 Dorohoi lacatus constructii metalice si navale
755 BAILA MARIUS STEFAN 23 Ibanesti lacatus constructii metalice si navale
756 NISTOR FLORIN 35 Paltinis lacatus constructii metalice si navale
757 COLOMEI GHEORGHE 41 Romanesti lacatus constructii metalice si navale
758 SERBESCU P.STEFAN 30 Santa Mare lacatus constructii metalice si navale
759 HALOT V.MIHAI 52 Stauceni lacatus constructii metalice si navale
760 ALBU N.DUMITRU 50 Sulita lacatus constructii metalice si navale
761 MITRIC I. MARCEL 51 Trusesti lacatus constructii metalice si navale
762 SMINTINICA I.MARIANA 41 Frumusica lacatus de mina
763 BUHA VASILE 49 Pomirla lacatus de mina
764 APARASCAI C. MARIANA 39 Albesti lacatus mecanic
765 CODITA GH.PETRU 42 Albesti lacatus mecanic
766 GALAN T.NECULAI 38 Avrameni lacatus mecanic
767 MAZUREAC G.MARIAN-ALIN 28 Avrameni lacatus mecanic
768 AMARIUCAI GH. ELENA 53 Baluseni lacatus mecanic
769 BATCA M.MIHAELA 18 Baluseni lacatus mecanic
770 LEONTE C. LACRAMIOARA 18 Baluseni lacatus mecanic
771 ACIOCANESEI GH. GABRIEL - CORNELI 35 Botosani lacatus mecanic
772 ACIUBOTARITEI GH.MARIANA 46 Botosani lacatus mecanic
773 AGACHE C. IOAN 54 Botosani lacatus mecanic
774 AIORDACHIOAE D. COSTICA 53 Botosani lacatus mecanic
775 ALUCULESEI ST.MARICEL 59 Botosani lacatus mecanic
776 ANDREI N. IULIAN 37 Botosani lacatus mecanic
777 ANDRIITEI D. RADU - SILVIU 36 Botosani lacatus mecanic
778 ANTON N. ANDREI 55 Botosani lacatus mecanic
779 ANTONESEI N. GHEORGHE 53 Botosani lacatus mecanic
780 AVASILCAI M.DOREL 46 Botosani lacatus mecanic
781 BOARIU C.VASILE 42 Botosani lacatus mecanic
782 BOSINCEANU LILICA PANSELIA 41 Botosani lacatus mecanic
783 BUHA I. VALERIU 53 Botosani lacatus mecanic
784 BUTINCU VIOREL 48 Botosani lacatus mecanic
785 CHELARIU I.DRAGOS 38 Botosani lacatus mecanic
786 CIOBANU M.PAUL IULIAN 40 Botosani lacatus mecanic
787 CODAU GH.IOAN 54 Botosani lacatus mecanic
788 DANILA I. DANUT 43 Botosani lacatus mecanic
789 DUMITRIU P.GHEORGHE 53 Botosani lacatus mecanic
790 HUTU C.V.MARIAN-ALEXANDRU 21 Botosani lacatus mecanic
791 IPATOV P.DANIEL 36 Botosani lacatus mecanic
792 IRICIUC S.CONSTANTIN 21 Botosani lacatus mecanic
793 IVANUSCA C.VIOREL 38 Botosani lacatus mecanic
794 MACSIM I.DUMITRINA 44 Botosani lacatus mecanic
795 MANOLE C. IOAN 52 Botosani lacatus mecanic
796 MELINCEANU V.GHEORGHE 57 Botosani lacatus mecanic
797 MOTOC M.LIVIDENIA 51 Botosani lacatus mecanic
798 OLARU G .CRISTIAN 35 Botosani lacatus mecanic
799 PLESCA CONSTANTIN 50 Botosani lacatus mecanic
800 PLIAN IL.DUMITRU 47 Botosani lacatus mecanic
801 SUCEVEANU D.FLORIN 37 Botosani lacatus mecanic
802 TIMOFTI I.LILIANA 43 Botosani lacatus mecanic
803 VARZAR C. GHEORGHE 50 Botosani lacatus mecanic
804 VIZINIUC C. STELIAN 47 Botosani lacatus mecanic
805 VLASINESCU MIRELA 33 Botosani lacatus mecanic
806 VORNICU M.CONSTANTIN 53 Botosani lacatus mecanic
807 MIHALACHI IOAN 52 Broscauti lacatus mecanic
808 VRAJITORIU FANICA CONSTANTIN 36 Broscauti lacatus mecanic
809 AIOANEI I. MIHAI 59 Bucecea lacatus mecanic
810 IFTIME ST.MIHAI 48 Bucecea lacatus mecanic
811 MURARIU CONSTANTIN 34 Calarasi lacatus mecanic
812 VERESTIUC N. GHEORGHE 56 Calarasi lacatus mecanic
813 STOIAN V. CEZAR 35 Concesti lacatus mecanic
814 SIMINICEANU C.NICULINA 17 Copalau lacatus mecanic
815 AGHEORGHIESII DOINITA 36 Corni lacatus mecanic
816 BOCA D. DUMITRU 49 Corni lacatus mecanic
817 CAZACIUC MARIA 42 Corni lacatus mecanic
818 FEDIUC IULIAN-AUREL 19 Corni lacatus mecanic
819 JUGARIU P. DUMITRU 60 Corni lacatus mecanic
820 OCU D. ION 41 Corni lacatus mecanic
821 OLARIU MIRCEA-ILIE 20 Corni lacatus mecanic
822 OLARIU P.CATALIN 21 Corni lacatus mecanic
823 PUSCASU V. CONSTANTIN 36 Corni lacatus mecanic
824 TODIRISCA P. MARINICA 44 Corni lacatus mecanic
825 ANITEI G.VASILE 54 Cristesti lacatus mecanic
826 BOTOSINEANU T.NICULINA 39 Cristesti lacatus mecanic
827 HUTANASU N.FLORIN 34 Cristesti lacatus mecanic
828 UNGUREANU P. IOAN 50 Cristesti lacatus mecanic
829 COVATARU VASILE 43 Cristinesti lacatus mecanic
830 ANDRIESEI GR.ROMICA-STELIAN 20 Curtesti lacatus mecanic
831 ACIUBOTARITEI CONSTANTIN CRISTIAN 22 Darabani lacatus mecanic
832 ANDRUS IRINA 35 Darabani lacatus mecanic
833 BARBACARIU MARIA 35 Darabani lacatus mecanic
834 BARBACARIU PETRU 46 Darabani lacatus mecanic
835 DAVID G. VIOLETA 45 Darabani lacatus mecanic
836 GAVRILUTA VIOLETA 40 Darabani lacatus mecanic
837 HRIMIUC CARMEN 38 Darabani lacatus mecanic
838 IACOB -STRUGARU CRINA 35 Darabani lacatus mecanic
839 MELNICIUC MARIANA 44 Darabani lacatus mecanic
840 MIHAI GHEORGHE 51 Darabani lacatus mecanic
841 MOGA DOINA 40 Darabani lacatus mecanic
842 PADURARIU CORNEL 36 Darabani lacatus mecanic
843 PERJU ELENA - LILIANA 36 Darabani lacatus mecanic
844 STRATU ELENA 36 Darabani lacatus mecanic
845 TESLIUC LENUTA 38 Darabani lacatus mecanic
846 TIMBALA VIOREL 50 Darabani lacatus mecanic
847 VICLIUC FLORICA 36 Darabani lacatus mecanic
848 VICLIUC MARIA 22 Darabani lacatus mecanic
849 URSARIU CONSTANTIN 56 Dersca lacatus mecanic
850 BUDUROI LIVIU 46 Dingeni lacatus mecanic
851 IACOB CRISTINEL 33 Dobirceni lacatus mecanic
852 AMARIEI CONSTANTIN CRISTIAN 36 Dorohoi lacatus mecanic
853 ANTON ADRIAN 40 Dorohoi lacatus mecanic
854 BARBUTA ADRIANA 38 Dorohoi lacatus mecanic
855 BORDICIUC MIHAI 53 Dorohoi lacatus mecanic
856 DORNEANU GHEORGHE 39 Dorohoi lacatus mecanic
857 GRADINARIU VALERICA 54 Dorohoi lacatus mecanic
858 MACOVEI DAN 37 Dorohoi lacatus mecanic
859 MIHAI MARIUS 38 Dorohoi lacatus mecanic
860 MIHALACHE GHEORGHE 35 Dorohoi lacatus mecanic
861 MURGU TEOFIL 56 Dorohoi lacatus mecanic
862 PALANCEANU GICA 45 Dorohoi lacatus mecanic
863 SURMEI VASILE 39 Dorohoi lacatus mecanic
864 GAVRILESCU T. ANA  ANGELA 41 Durnesti lacatus mecanic
865 MIHAI P.TEODOR 41 Flamanzi lacatus mecanic
866 ONOFREI G.CONSTANTIN 51 Flamanzi lacatus mecanic
867 CIOBANU V.MIHAELA-LAURA 18 Frumusica lacatus mecanic
868 ENACHE D.IONELA 17 Frumusica lacatus mecanic
869 PLACINTA V.ALINA-GABRIELA 18 Frumusica lacatus mecanic
870 PREUTESCU V.IONEL 34 Frumusica lacatus mecanic
871 ZOITANU P.LOREDANA-PAULA 18 Frumusica lacatus mecanic
872 DUMITRIU G.COSTEL-CATALIN 37 Hanesti lacatus mecanic
873 COTOVANU DINU 37 Havirna lacatus mecanic
874 MAFTEI IOAN 51 Havirna lacatus mecanic
875 RUDEI COSTEL 39 Havirna lacatus mecanic
876 APETREI CONSTANTIN 41 Hiliseu-Horia lacatus mecanic
877 PADURARIU IOAN 55 Hiliseu-Horia lacatus mecanic
878 HAVRILIUC MIHAI 38 Hlipiceni lacatus mecanic
879 BULIGA DIDINA 49 Hudesti lacatus mecanic
880 MEREUTA BOGDAN 18 Hudesti lacatus mecanic
881 SASAEAC RODICA 45 Hudesti lacatus mecanic
882 BUTNARIU CONSTANTIN 40 Ibanesti lacatus mecanic
883 URSAN CONSTANTIN 40 Ibanesti lacatus mecanic
884 APACHITEI C.FLORICEL 44 Leorda lacatus mecanic
885 PANTIRU V.MIHAI-TEOFIL 30 Lunca lacatus mecanic
886 PAVAL V.DINU 19 Lunca lacatus mecanic
887 BUNU D.DUMITRU 50 Mihai Eminescu lacatus mecanic
888 BOICU MARIAN 25 Mihaileni lacatus mecanic
889 HORTOPAN CONSTANTIN 34 Mihaileni lacatus mecanic
890 TUDORACHE GEORGEL 41 Mihaileni lacatus mecanic
891 ZVINCA CONSTANTIN 49 Mileanca lacatus mecanic
892 TUGUI CEZAR 38 Nicseni lacatus mecanic
893 AILENEI MARCELA 36 Paltinis lacatus mecanic
894 ANDRIESCU VALENTIN 53 Paltinis lacatus mecanic
895 AVIRVAREI D. ANDREI 21 Paltinis lacatus mecanic
896 CIOBANU ELENA 40 Paltinis lacatus mecanic
897 GHEORGHITA OANA - MIRELA 26 Paltinis lacatus mecanic
898 POPESCU ION 39 Pomirla lacatus mecanic
899 CIOBANU M.GHEORGHE CRISTIAN 36 Rauseni lacatus mecanic
900 BALTARIU N.FLORIN 37 Ripiceni lacatus mecanic
901 BOSINCEANU M.RODICA 34 Romanesti lacatus mecanic
902 CIUPERCA MIHAI 41 Romanesti lacatus mecanic
903 SANDULESCU F. STEFAN 51 Romanesti lacatus mecanic
904 VATRA DUMITRU 40 Romanesti lacatus mecanic
905 ALEXA C. GHEORGHE 49 Santa Mare lacatus mecanic
906 BODRON I.CONSTANTIN 52 Santa Mare lacatus mecanic
907 MIGHIU V. IOAN 39 Santa Mare lacatus mecanic
908 RELINSCHI F. EMIL 49 Santa Mare lacatus mecanic
909 SCARLATACHE D. MARICEL 39 Santa Mare lacatus mecanic
910 ZAHARIA C. MIHAI 47 Santa Mare lacatus mecanic
911 ALUPOAE C.COSTEL 51 Saveni lacatus mecanic
912 BACIU DAN-NICOLAI 37 Stefanesti lacatus mecanic
913 BIRSAN N.PETRICA-AUREL 42 Stefanesti lacatus mecanic
914 CADINOIU M.FANICA-VALERICA 37 Stefanesti lacatus mecanic
915 CAZACU GH.GHEORGHE 53 Stefanesti lacatus mecanic
916 CHIRIAC D.MIHAI 41 Stefanesti lacatus mecanic
917 CRISTIAN MARIUS 36 Stefanesti lacatus mecanic
918 DANILA GH. MIHAI 51 Stefanesti lacatus mecanic
919 DARINGA P. PETRU 37 Stefanesti lacatus mecanic
920 DRIGLEA SORIN NICOLAE 44 Stefanesti lacatus mecanic
921 IOSUB M. MIHAI 39 Stefanesti lacatus mecanic
922 STAN VASILE 45 Stefanesti lacatus mecanic
923 STREANG C. COSTICA 46 Stefanesti lacatus mecanic
924 AFODORCEI P.TATIANA 18 Stiubieni lacatus mecanic
925 CHELARIU ELENA 41 Suharau lacatus mecanic
926 SCROBANITA GABRIEL LUCIAN 17 Suharau lacatus mecanic
927 FEGHIU S.COSTICA 50 Sulita lacatus mecanic
928 URSACHE I. MIHAI 39 Sulita lacatus mecanic
929 ACOJACARITEI C.DANIEL  VASILE 17 Todireni lacatus mecanic
930 NOROC C. MIHAI 49 Todireni lacatus mecanic
931 COSTEANU N. NECULAI 44 Trusesti lacatus mecanic
932 GANIA V.FLORIN 38 Trusesti lacatus mecanic
933 NISTORAC I.CRISTINEL 43 Trusesti lacatus mecanic
934 ROTUNDU E.MIHAI-DORU 37 Trusesti lacatus mecanic
935 AILINCUTEI P. NECULAI 52 Tudora lacatus mecanic
936 ANDROMIC I. NECULAI 37 Tudora lacatus mecanic
937 GAVRILUTA NAT.DOINITA 36 Tudora lacatus mecanic
938 VITAL D. EUGENIA 43 Tudora lacatus mecanic
939 CORNEANU V.VIORICA 37 Ungureni lacatus mecanic
940 IACOB VASILE 38 Vaculesti lacatus mecanic
941 PETRARIU DUMITRU 35 Vaculesti lacatus mecanic
942 SCHIOPU AUREL 56 Vaculesti lacatus mecanic
943 HRIMIUC MARIAN 23 Viisoara lacatus mecanic
944 ANDRII P. NICOLAE 27 Vladeni lacatus mecanic
945 CIUBOTA ROSA C.LAURENTA 41 Vlasinesti lacatus mecanic
946 BREHUESCU GH.ANTON 37 Vorona lacatus mecanic
947 URSU GH. ELENA 43 Vorona lacatus mecanic
948 GURZU GH.STEFAN 52 Albesti lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
949 DIACONITEI G.MIHAI 52 Botosani lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
950 ROTARU T.SEBASTIAN-FLORIN 19 Botosani lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
951 HALIC C.FLORENTINA 42 Bucecea lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
952 IURCU S.CONSTANTIN 63 Bucecea lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
953 HARABAULA GHEORGHE 22 Hudesti lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
954 PUSCASU MARIAN 19 Hudesti lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
955 IFRIM C. C. CONSTANTIN 48 Santa Mare lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
956 DAU V.IOAN 50 Trusesti lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
957 ONOFREI M.VASILE 43 Tudora lacatus mecanic de intretinere si reparatii univ
958 BRESUG C.ELENA 56 Botosani lacatus montator
959 MIRON D. DUMITRU 44 Botosani lacatus montator
960 POPOVICI D. GHIORGHI 58 Botosani lacatus montator
961 ZAICEANU M.MIHAI GABRIEL 25 Botosani lacatus montator
962 CIHUI I.DUMITRU 43 Hanesti lacatus montator
963 STRATULA GH.ANTON 57 Trusesti lacatus montator
964 BELTIC GH.ALEXANDRA 20 Botosani lacatus montator agregate energetice si de trans
965 PATRAUTANU G.MIHAI 55 Hanesti lacatus montator agregate energetice si de trans
966 IFTIMESCU CORNELIU 50 Vaculesti lacatus montator agregate energetice si de trans
967 NECHITA I.VIOREL 52 Saveni lacatus montator pentru utilaje industriale,de c
968 TOPORINSCHI IOAN 51 Vaculesti lacatus montator pentru utilaje industriale,de c
969 MAGA F. MIHAITA-AUREL 30 Dobirceni lacatus revizie vagoane
970 COPE FLORIN 35 Dorohoi legumicultor
971 PETRINCIUC I.ELENA  IOANA 18 Albesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
972 LUPUSORU FLORIN 28 Concesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
973 TIMITA CONSTANTIN  GABRIEL 31 Concesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
974 VORNICEANU LILIANA 29 Concesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
975 AXINIA P.FLORIN 32 Copalau lenger confectioner lenjerie dupa comanda
976 ALEXA ANA 31 Cordareni lenger confectioner lenjerie dupa comanda
977 JUGARIU MARCELA 22 Corni lenger confectioner lenjerie dupa comanda
978 SCHIOPU M.ELENA 29 Cosula lenger confectioner lenjerie dupa comanda
979 BUDEANU TIMINSCHI TANIA SILVIA 24 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
980 CIMPOI ADRIANA MARIA 25 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
981 CLIPA LUCICA 46 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
982 DRAGUTA MARIANA 25 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
983 ISTRATE FLORENTINA 22 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
984 MOROSANU GICA ELENA 30 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
985 TATARCIUC ELENA 30 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
986 VIERU MIHAELA 25 Darabani lenger confectioner lenjerie dupa comanda
987 ATODIRESEI IONUT 21 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
988 GHIORGHE MARIA ANDREEA 24 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
989 GROZA GRAPINA 30 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
990 LITEANU MARIUS 26 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
991 MOCANU VIOREL 28 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
992 NAIMAN OVIDIU 20 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
993 TURCEAC MIHAI-CATALIN 22 George Enescu lenger confectioner lenjerie dupa comanda
994 APAVALOAE MIRUTA ADRIANA 19 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
995 BOSTAN ANDREEA MIHAELA 23 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
996 BOSTAN CRISTINEL 26 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
997 BULIGA STEFANIA CLAUDIA 23 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
998 BUTNARU DANUTA DANIELA 28 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
999 COJOCARU LUMINITA 24 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1000 CRONT IULIA FELICIA 23 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1001 MACOVEI CRISTIAN 22 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1002 MACOVEI DANIELA 22 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1003 PRISACARU NICULINA 25 Hudesti lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1004 FOCA CATALINA 27 Mihaileni lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1005 GRIGOROSCUTA FANICA 29 Pomirla lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1006 SIRBU IONUT  PETRU 24 Pomirla lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1007 BADARAU A. PETRONELA 27 Santa Mare lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1008 BILEA MIHAELA 26 Suharau lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1009 TOMA DORINA 31 Suharau lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1010 URSACHI ANA MIHAELA 22 Suharau lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1011 VIERU D.DUMITRU 29 Sulita lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1012 VOLCINSCHI ADRIANA 31 Vorona lenger confectioner lenjerie dupa comanda
1013 ARAMA IULIANA 27 Concesti lenjereasa de hotel
1014 PUPAZA DANIELA 24 Darabani lenjereasa de hotel
1015 DASCALEASCU I.IOAN 19 Prajeni lucrator calificat in cresterea animalelor
1016 TIMOFTE D.RAMONA-DUMITRITA 19 Avrameni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1017 CIOBANU P.IOAN 19 Calarasi lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1018 GRIGORAS G.FLORIN-CRISTIAN 18 Copalau lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1019 POGOR A.MIHAELA 18 Copalau lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1020 POMIRLEANU C.CRISTIAN-COSTEL 18 Copalau lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1021 PRELIPCEANU M.MIHAI 18 Copalau lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1022 VASILITA P.ALINA  PETRONELA 19 Copalau lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1023 AILENEI IONUT OVIDIU 18 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1024 BALAN LIDIA 18 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1025 CRUPA FLORICA MARCELA 19 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1026 IGNAT STEFANIA TATIANA 18 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1027 IGNATESCU PETRONELA 18 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1028 MANIGA DANIELA 19 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1029 NICULI OVIDIU 18 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1030 PURICE FETESCU MIRELA 17 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1031 ROMAN MARIAN VIOREL 18 Corlateni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1032 BOCAN M.GABRIELA 18 Cosula lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1033 STANUCA L.ALINA-LOREDANA 18 Cristesti lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1034 BABEI SORIN DUMITRU 17 Cristinesti lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1035 MARIAN CRISTINA 18 Dersca lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1036 PETRARU ADRIANA CAMELIA 18 Dersca lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1037 TITILIUC IULIA ELENA 18 Dersca lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1038 VECHIU V.ANAMARIA 18 Dobirceni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1039 NEMTOI MIHAELA 31 Dorohoi lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1040 BEJINARIU M.DRAGOS-MIHAITA 18 Draguseni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1041 ONCIU V.CONSTANTIN 18 Draguseni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1042 SANDU I.CRISTIAN 18 Draguseni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1043 AXINTE D.PETRE PAVEL 18 Gorbanesti lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1044 MIHAI P.ANDREEA-ADRIANA 17 Gorbanesti lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1045 CISLARIU R.MARCELA-PAULA 18 Manoleasa lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1046 BUICIUC GICA VIORICA 18 Mihaileni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1047 DUMITRAS RUDMILA MARIANA 18 Mihaileni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1048 COROBLEA V.LOREDANA-ANDREEA 17 Nicseni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1049 POPA LACRAMIOARA 18 Pomirla lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1050 CAPRA VL.MARIANA 18 Rauseni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1051 MIHOVICI C.ANI  CERASELA 18 Rauseni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1052 HOJMAN D.LUCIAN-DUMITRU 18 Ripiceni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1053 PODARU GH.GABRIEL 18 Ripiceni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1054 POPOVICI G.SERGIU-IONUT 17 Ripiceni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1055 VEZETEU G.ANDREEA 17 Ripiceni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1056 VORNICU F.IONEL 19 Ripiceni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1057 ALUCULESEI D.CAMELIA-DANIELA 18 Roma lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1058 BOICU V.ANCA-VASILICA 18 Roma lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1059 HRITCU F.ANDREEA 18 Roma lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1060 IUSCA C.ELENA-FLORENTINA 18 Roma lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1061 ANTONIU T.PETRICA 19 Stefanesti lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1062 APREUTESEI M.IONUT-CIPRIAN 18 Unteni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1063 GORGAN G.LAURA 18 Unteni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1064 ILINCARIU V.LUIS-PETRICA 17 Unteni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1065 NECULCEA F.ALIN 18 Unteni lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1066 TIBULEAC VIOREL MARIUS 19 Virfu Cimpului lucrator calificat in culturi de cimp si legumic
1067 AGAVRILOAEI M.ANAMARIA 17 Botosani lucrator comercial
1068 APOSTOAIE A. IULIANA 30 Botosani lucrator comercial
1069 BIRSA OANA NADIA 29 Botosani lucrator comercial
1070 LUPU L.VICTOR-ALEXANDRU 18 Botosani lucrator comercial
1071 MATRESCU I.MONICA-LACRAMIOARA 37 Botosani lucrator comercial
1072 MURGU N.CRISTINA MARIA 19 Botosani lucrator comercial
1073 NICU D.DIANA-MARIA 18 Botosani lucrator comercial
1074 TURCANU P.MIHAELA 37 Botosani lucrator comercial
1075 VIZITEU ANDREI-DAN 18 Dorohoi lucrator comercial
1076 VICIRIUC V.NICOLAE 54 Flamanzi lucrator comercial
1077 ANTON C.MIHAELA 17 Hanesti lucrator comercial
1078 COJOCARIU M.ALINA-FLORENTINA 18 Hanesti lucrator comercial
1079 PATATU I.ALEXANDRU 19 Hanesti lucrator comercial
1080 RIMNICEANU C.COSTEL- CIPRIAN 18 Leorda lucrator comercial
1081 CIRES D.ALISA 18 Manoleasa lucrator comercial
1082 APETRE GEANINA OLIVIA 19 Pomirla lucrator comercial
1083 STACI C.GABRIEL 18 Stefanesti lucrator comercial
1084 BALTAG M.IULIEA 45 Ungureni lucrator comercial
1085 GRIGOROSCUTA N.DORIN 17 Vlasinesti lucrator comercial
1086 TARNAUCEANU E.D.ANA-MARIA 18 Vlasinesti lucrator comercial
1087 TENICA LOREDANA 18 Dorohoi lucrator in gospodaria agroturistica
1088 BELEHUZ CRISTINA MARIA 32 Dorohoi lucrator in procesare de fructe de padure si ciu
1089 CALENCIUC V.MANUIELA 19 Stiubieni lucrator in procesare de fructe de padure si ciu
1090 VOINICIUC IOAN 52 Calarasi lucrator la amenajare teren sportiv(amenajator b
1091 MAESCHI ANDREEA 19 Cristinesti lucrator la prelucrarea pestelui
1092 URSU PETRONELA 18 Suharau lucrator la prelucrarea pestelui
1093 MIRON L.MIHAI 58 Botosani macaragiu
1094 URNAN NECULAI 53 Cristinesti macaragiu
1095 STREDIE G.GHEORGHE 53 Mileanca macaragiu
1096 TATARASANU M. MILUTA 42 Nicseni macaragiu
1097 BERBEC GH.DUMITRU 56 Todireni macaragiu
1098 SIRBU V.GHEORGHE 38 Vorniceni macaragiu
1099 GITMAN N. GHEORGHE 48 Vorona macaragiu
1100 COLIPCA D.ELENA 56 Botosani macelar
1101 VASILIU D. ELENA 46 Botosani macelar
1102 ZAICESCU V.VASILE 48 Botosani macelar
1103 SCUTARASU A.MARIANA 45 Flamanzi magaziner
1104 AROSOAIE CONSTANTIN 50 Darabani maistru industriile textila, pielarie
1105 GIRBEA GH.GHEORGHE 56 Flamanzi maistru industriile textila, pielarie
1106 ACIOCANESA D. IOAN 58 Botosani maistru mecanic
1107 CAPRARU GH. ALEXANDRU-DORU 56 Botosani maistru mecanic
1108 LUCHIANCU C.PETRU 56 Botosani maistru mecanic
1109 BEJINARIU EUGEN 49 Darabani maistru mecanic
1110 PRISACARU P.GHEORGHE 56 Draguseni maistru mecanic auto
1111 CEPLINSCHI L.COSTACHI 59 Copalau maistru mecanica agricola
1112 CRETU D.GHIORGHI 58 Curtesti maistru mecanica agricola
1113 GHIDUC IOAN 58 Dorohoi maistru mecanica agricola
1114 DASCALASU P.IOAN 56 Lunca maistru mecanica agricola
1115 COLAC I. PETRU 57 Sulita maistru mecanica agricola
1116 BRADU V. DUMITRU 58 Botosani maistru petrolist/industria chimica
1117 CROITORIU C.MIHAI 53 Copalau maistru prelucrari mecanice
1118 IACOB ROXANA NICOLETA 19 Dorohoi manichiurist
1119 VIZITEU FLORENTINA ROXANA 18 Dorohoi manichiurist
1120 COJOCARU CONSTANTIN CORNELIU 38 Botosani manipulant marfuri
1121 GRIGOROSCUTA STEFANIA 55 Botosani manipulant marfuri
1122 BUZIC C.LOREDANA 22 Calarasi manipulant marfuri
1123 CURELARIU VASILE 52 Cristesti manipulant marfuri
1124 BOSOTEANU MARIAN 40 Botosani marinar legator
1125 VATAMANU IONEL 44 Darabani marinar legator
1126 HINCU MIHAI 35 Cordareni marochiner-confectioner marochinarie, dupa coman
1127 COSTRAJEL GHE.ZEBII 50 Botosani masinist la alte masini fixe de transp.pe orizon
1128 CISLARIU R.RADU 48 Manoleasa masinist la alte masini fixe de transp.pe orizon
1129 CHEBAC GH. IOAN 47 Ungureni masinist la alte masini fixe de transp.pe orizon
1130 CIRLAN VALERU 56 Copalau masinist la instal.de prep.si turnat beton si mi
1131 CIUPERCA M. MARIUS 41 Romanesti masinist la instal.din centrale electrice
1132 GRADINARIU GH.IOAN 62 Cristesti masinist la lame de masini pentru automate aschi
1133 CIRLAN N.CONSTANTA 53 Copalau masinist la masini mobile pentru transporturi in
1134 VITAL DUMITRU 45 Tudora masinist la masini mobile pentru transporturi in
1135 GRAURE P. DANIEL-CORNELIU 33 Blandesti masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1136 ANGHELUS D. VALERIU 51 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1137 BEJINARIU M.IOAN 58 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1138 CALENCIUC H.ALEXANDRU 56 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1139 CHELARU D.RENELIA 48 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1140 MARIN C.MIRCEA 54 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1141 SEIFER P.PETRONICA 48 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1142 TOMA I. DUMITRU 54 Botosani masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1143 BULIGA N.CONSTANTIN 51 Bucecea masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1144 LUCHIAN M.GHEORGHE 39 Calarasi masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1145 RADES E.ADRIAN 34 Calarasi masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1146 MAXIM I.GHEORGHE 45 Cristesti masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1147 RATA M.DAN-ADRIAN 25 Cristesti masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1148 COVALIU GH.PETRU 51 Lunca masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1149 LEANCA GH. GEORGE-PETRICA 44 Mihai Eminescu masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1150 CANTEA M. AUGUSTIN 36 Mileanca masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1151 CIOBANU A.DORIN 47 Prajeni masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1152 GAGEA MIHAI 34 Rauseni masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1153 BUDUR ST. DANUT 34 Romanesti masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1154 POPOVICI V.ION 47 Saveni masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1155 ADAM D.VASILE 40 Stefanesti masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1156 MACOVEI M. NECULAI 47 Tudora masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1157 PANZARU D. MIHAI 56 Vorona masinist la masini pentru terasamente (ifronist)
1158 RACNEA PAUL 54 Broscauti masinist la masini speciale de aschiere
1159 PRESMEREANU COSTEL 57 Broscauti masinist pod rulant
1160 BASANCIUC I.DUMITRU 52 Hlipiceni masinist pt.utilaje specifice la extractie si ex
1161 CIUBOTARU I. COSTEL 53 Albesti mecanic agricol
1162 LISNEANU A.CONSTANTIN 56 Albesti mecanic agricol
1163 BUCATARIU T. VERGIL 41 Avrameni mecanic agricol
1164 PIFTOR I.MIHAI 44 Avrameni mecanic agricol
1165 ZOSINEANU GH. IOAN 45 Baluseni mecanic agricol
1166 ACHITAI D. DUMITRU-VIOREL 27 Blandesti mecanic agricol
1167 GHEORGHITA G.PETREA 60 Blandesti mecanic agricol
1168 PALIMARIU C. NICOLAE 38 Blandesti mecanic agricol
1169 ALEXANDRU L.SINZIANA 39 Botosani mecanic agricol
1170 ANDRIESEI G. CRISTINEL-PETRU 41 Botosani mecanic agricol
1171 APARASCHIVEI GH. STEFAN 54 Botosani mecanic agricol
1172 APARASCHIVEI I.ANGELA-MARIA 48 Botosani mecanic agricol
1173 ATESOAIE GH. CEZAR 45 Botosani mecanic agricol
1174 AURSACHIOAEI T.ILIE 41 Botosani mecanic agricol
1175 BELINSCHI C.OLGA 45 Botosani mecanic agricol
1176 BUNDUC V. DRAGOS 43 Botosani mecanic agricol
1177 BUTNARIUC LILIANA-NICULINA 38 Botosani mecanic agricol
1178 CAZACU I.VIOREL 48 Botosani mecanic agricol
1179 COCOS T.ION 56 Botosani mecanic agricol
1180 DASCALU I. GHEORGHE 55 Botosani mecanic agricol
1181 DOBREA A.VIOREL 53 Botosani mecanic agricol
1182 FILIP M.IONUT-GABRIEL 25 Botosani mecanic agricol
1183 FOCA C.LIVIU-DAN 21 Botosani mecanic agricol
1184 GALON D.VASILE 59 Botosani mecanic agricol
1185 GAZII V. FLORENTINA 38 Botosani mecanic agricol
1186 HOMEUCA I. VASILE 52 Botosani mecanic agricol
1187 IACOB C.DOINA 38 Botosani mecanic agricol
1188 LABUSCA C. TAMARA 39 Botosani mecanic agricol
1189 LUCA D.VALENTIN-DUMITRU 41 Botosani mecanic agricol
1190 MARANDIUC A.VASILE 38 Botosani mecanic agricol
1191 MATEIUC C.GHEORGHE 58 Botosani mecanic agricol
1192 PASCARIU M.EUGEN-COSMIN 19 Botosani mecanic agricol
1193 POTERAS MARIA 36 Botosani mecanic agricol
1194 STEFAN I.SORIN-ADRIAN 43 Botosani mecanic agricol
1195 TOMA I.RADU 52 Botosani mecanic agricol
1196 TRONCIU M.FLORIN IONUT 29 Botosani mecanic agricol
1197 VACARIANU C. DUMITRU 44 Botosani mecanic agricol
1198 CONSTANTIN GHEORGHE 56 Braesti mecanic agricol
1199 LOGHIN PETRU CRISTIAN 34 Braesti mecanic agricol
1200 PASCARU PETREA 59 Braesti mecanic agricol
1201 AIRINEI DORIN ALEXANDRU 20 Broscauti mecanic agricol
1202 ATITIENEI IOAN 41 Broscauti mecanic agricol
1203 AIORDACHIOAEI V.VASILE 56 Bucecea mecanic agricol
1204 BERCEA A. DORIN 40 Bucecea mecanic agricol
1205 BUTNARU V.VASILE 60 Bucecea mecanic agricol
1206 LUNGU I. DUMITRU 46 Bucecea mecanic agricol
1207 PAIU T.FLORIN 53 Bucecea mecanic agricol
1208 SURUBARU V.VIOREL 57 Bucecea mecanic agricol
1209 AFLOAREI C. DUMITRU 51 Calarasi mecanic agricol
1210 AGAVRILOAIE G. MIHAI 53 Calarasi mecanic agricol
1211 COSTANCIANU C. VICTOR 55 Calarasi mecanic agricol
1212 MIHAIANU DUMITRU 59 Calarasi mecanic agricol
1213 MINZAT DUMITRU 47 Calarasi mecanic agricol
1214 MOISUC DUMITRU 54 Calarasi mecanic agricol
1215 MURARIU I. CONSTANTIN 39 Calarasi mecanic agricol
1216 OSTACI D.STEFAN 35 Calarasi mecanic agricol
1217 POPA G. CONSTANTIN 54 Calarasi mecanic agricol
1218 PREUTESCU I MARIN 32 Calarasi mecanic agricol
1219 PRISACARIU GH.GHEORGHE 30 Calarasi mecanic agricol
1220 RADES CONSTANTIN 59 Calarasi mecanic agricol
1221 ALUNGENI MARIAN 37 Concesti mecanic agricol
1222 APOSTOAE IOAN 58 Concesti mecanic agricol
1223 BULMAGA AUREL 43 Concesti mecanic agricol
1224 MURARIU VASILE 37 Concesti mecanic agricol
1225 PUPAZA LIVIU 37 Concesti mecanic agricol
1226 ROSCA MIHAI 37 Concesti mecanic agricol
1227 GIREDARIU G. MIHAI 41 Copalau mecanic agricol
1228 ADASCALITEI PAUL 28 Cordareni mecanic agricol
1229 BOGHEAN MARIANA 35 Cordareni mecanic agricol
1230 MOCANU VASILE 56 Cordareni mecanic agricol
1231 TEODORESCU VIOREL 36 Cordareni mecanic agricol
1232 ADINCU PETRU 39 Corlateni mecanic agricol
1233 GHERASE GHEORGHITA VERGINEL 35 Corlateni mecanic agricol
1234 MOC MARICEL 42 Corlateni mecanic agricol
1235 POMIRLEANU CONSTANTIN 40 Corlateni mecanic agricol
1236 STREDIE CONSTANTIN 40 Corlateni mecanic agricol
1237 BOTIZATU CONSTANTIN 48 Corni mecanic agricol
1238 DOBRIA D. MARCEL 39 Corni mecanic agricol
1239 HASNAS DUMITRU 48 Corni mecanic agricol
1240 HASNAS TOADER 42 Corni mecanic agricol
1241 OSIAN NECULAI 59 Corni mecanic agricol
1242 PITARU M.FANICA 48 Corni mecanic agricol
1243 ARICI I. CONSTANTIN 59 Cristesti mecanic agricol
1244 GALBEN P.IOAN 57 Cristesti mecanic agricol
1245 LUCA N. CONSTANTIN 48 Cristesti mecanic agricol
1246 ROTARU N.GHEORGHE 56 Cristesti mecanic agricol
1247 GURZU PAVEL 58 Cristinesti mecanic agricol
1248 IOVU MARIUS 33 Cristinesti mecanic agricol
1249 PORAICU CRISAN 48 Cristinesti mecanic agricol
1250 STREDIE DORIN 35 Cristinesti mecanic agricol
1251 BOLOCAN N.MARCEL 37 Curtesti mecanic agricol
1252 GHIORGHICIUC ANISOARA 39 Darabani mecanic agricol
1253 ISTRATE MITICA 48 Darabani mecanic agricol
1254 JALBA IONEL DAN 23 Darabani mecanic agricol
1255 ZAHARIA LUCIA 37 Darabani mecanic agricol
1256 HAPAIANU MIRCEA 58 Dersca mecanic agricol
1257 VATAMANESCU CORNEL 40 Dersca mecanic agricol
1258 AERINEI I. COSTICA 54 Dingeni mecanic agricol
1259 HUZUM RADU-FLORIN 37 Dingeni mecanic agricol
1260 IACOB C. CORNELIU 50 Dingeni mecanic agricol
1261 LEONTE-EDU G. CONSTANTIN 50 Dingeni mecanic agricol
1262 MERTICARU TEODOR 59 Dingeni mecanic agricol
1263 ROTARU N. IOAN 49 Dingeni mecanic agricol
1264 TENCHIU D. GHEORGHE 40 Dingeni mecanic agricol
1265 TEOANU I.MIHAI 54 Dingeni mecanic agricol
1266 ZAVIAN I.FLORENTINA 44 Dingeni mecanic agricol
1267 CHELARU D. VALENTIN 38 Dobirceni mecanic agricol
1268 FASOLA I. COSTEL 39 Dobirceni mecanic agricol
1269 TURCULET GH. CATALIN-IOAN 38 Dobirceni mecanic agricol
1270 AGACHE VALERIAN VASILE 38 Dorohoi mecanic agricol
1271 AHAFIE MIHAI MARINEL 35 Dorohoi mecanic agricol
1272 BRAI MARICEL 53 Dorohoi mecanic agricol
1273 CARP ION 37 Dorohoi mecanic agricol
1274 CIURCIUN GELUCU 43 Dorohoi mecanic agricol
1275 CRUDU DAN 44 Dorohoi mecanic agricol
1276 GIDAN COSTICA 49 Dorohoi mecanic agricol
1277 IONICA IONUT CEZAR 32 Dorohoi mecanic agricol
1278 OBOROCEANU DANIEL VASILE 36 Dorohoi mecanic agricol
1279 POPESCU MIHAI 37 Dorohoi mecanic agricol
1280 SAVASCU GICA 50 Dorohoi mecanic agricol
1281 STRATEANU VICTOR 45 Dorohoi mecanic agricol
1282 VATAMANESCU VASILE 57 Dorohoi mecanic agricol
1283 VATAMANU VIOREL 30 Dorohoi mecanic agricol
1284 ZAHARIUC IONEL 36 Dorohoi mecanic agricol
1285 ARTIMON A.TRUFINAS 35 Draguseni mecanic agricol
1286 MIHOREANU D.DUMITRU 47 Draguseni mecanic agricol
1287 ROMANESCU C.COSTEL 44 Draguseni mecanic agricol
1288 CROITORU D. PETRU 38 Flamanzi mecanic agricol
1289 LAZAR G.DUMITRU 43 Flamanzi mecanic agricol
1290 LIPCIUC D. CONSTANTIN 60 Flamanzi mecanic agricol
1291 SOLTANIUC D.DANIEL-CONSTANTIN 32 Flamanzi mecanic agricol
1292 NECHITA GH. VASILE 59 Frumusica mecanic agricol
1293 SPATAREANU G.DUMITRU 55 Frumusica mecanic agricol
1294 ACIOBANITEI CORNELIU 40 George Enescu mecanic agricol
1295 CHEBAC VIOREL 46 George Enescu mecanic agricol
1296 CIMBRU DUMITRU 53 George Enescu mecanic agricol
1297 COJOCARIU CONSTASNTIN 37 George Enescu mecanic agricol
1298 CONDURACHE MARCEL 43 George Enescu mecanic agricol
1299 CRACIUN CRISTIAN 30 George Enescu mecanic agricol
1300 IFTIMIE CONSTANTIN-GABRIEL 33 George Enescu mecanic agricol
1301 IONICA VASILE 46 George Enescu mecanic agricol
1302 LUCA PETRU 53 George Enescu mecanic agricol
1303 POPOVICI MARIAN 51 George Enescu mecanic agricol
1304 TELEAGA STELIAN 51 George Enescu mecanic agricol
1305 ALECSANDRU GH. NICU 41 Gorbanesti mecanic agricol
1306 ALEXANDRU G.CONSTANTIN 36 Gorbanesti mecanic agricol
1307 CONSTANTINICA P. MIRCIA 58 Gorbanesti mecanic agricol
1308 OLAERIU I. CONSTANTIN 50 Gorbanesti mecanic agricol
1309 PETRARIU I. COSTICA 37 Gorbanesti mecanic agricol
1310 PETRESCU I. IOAN 56 Gorbanesti mecanic agricol
1311 PUSCASU GH. PETRU 52 Gorbanesti mecanic agricol
1312 BUHACIUC D,LIVIU 42 Hanesti mecanic agricol
1313 COTOVANU I.PAUL 43 Hanesti mecanic agricol
1314 HUDISTEANU IOAN 55 Havirna mecanic agricol
1315 HUDISTEANU IULIEANA 46 Havirna mecanic agricol
1316 OPREA T. EUGENIA 43 Havirna mecanic agricol
1317 RAILEANU MIHAI 38 Havirna mecanic agricol
1318 TELIBAN CONSTANTIN 36 Havirna mecanic agricol
1319 APETREI MARINELA 38 Hiliseu-Horia mecanic agricol
1320 APOSTOL MIHAI 52 Hiliseu-Horia mecanic agricol
1321 COZARU T. DAN 52 Hlipiceni mecanic agricol
1322 PETRISOR N.MIHAI 57 Hlipiceni mecanic agricol
1323 LUNGU BENONE  CRISTINEL 34 Hudesti mecanic agricol
1324 CALANCEA CONSTANTIN 28 Ibanesti mecanic agricol
1325 CARP CATALIN 25 Ibanesti mecanic agricol
1326 DUMITRAS DAN 49 Ibanesti mecanic agricol
1327 FILIP ION 44 Ibanesti mecanic agricol
1328 MALASINCU ROMICA 37 Ibanesti mecanic agricol
1329 MAXIM IOAN 59 Ibanesti mecanic agricol
1330 MAXIM PETRU 47 Ibanesti mecanic agricol
1331 BUTERCHI VALENTIN 39 Leorda mecanic agricol
1332 RUSU I.IOAN-ROMICA 31 Leorda mecanic agricol
1333 BAGHICI GH. VASILE 41 Lunca mecanic agricol
1334 BALAN- IACOBEANU GH. VIOREL 59 Lunca mecanic agricol
1335 BALTUTA V. MIHAI 52 Lunca mecanic agricol
1336 BERCEA D. GHEORGHE 59 Lunca mecanic agricol
1337 BRASOVEANU P. COSTACHE 55 Lunca mecanic agricol
1338 CRACIUN C. IOAN 59 Lunca mecanic agricol
1339 DIACONITA D.MIHAI 60 Lunca mecanic agricol
1340 HOSTINA D.VASILE 59 Lunca mecanic agricol
1341 MACOVEI NAT.ALEXANDRU 58 Lunca mecanic agricol
1342 PANTIRU D. FLORIN - DANIEL 32 Lunca mecanic agricol
1343 PANTIRU V. DUMITRU 59 Lunca mecanic agricol
1344 RUBEI C. GHEORGHE 59 Lunca mecanic agricol
1345 TUDOR GH. IOAN 57 Lunca mecanic agricol
1346 AGAVRILOAEI C.VASILE 45 Manoleasa mecanic agricol
1347 ALEXANDRU G.PETREA 38 Manoleasa mecanic agricol
1348 BELDEA V.MARICEL 54 Manoleasa mecanic agricol
1349 CRACIUN C. MIHAI 37 Manoleasa mecanic agricol
1350 MARGARINT A. COSTEL 34 Manoleasa mecanic agricol
1351 HOANCA M.TITI 45 Mihai Eminescu mecanic agricol
1352 CALANCEA IOAN 55 Mihaileni mecanic agricol
1353 NISTOR GHEORGHE 41 Mihaileni mecanic agricol
1354 POSTOLACHE CONSTANTIN 45 Mihaileni mecanic agricol
1355 PURICE C.MARINICA 36 Mihalaseni mecanic agricol
1356 ANTOCI GABRIEL-CONSTANTIN 36 Mileanca mecanic agricol
1357 BABUC FLORIN  GABRIEL 36 Mileanca mecanic agricol
1358 COMANESCU I. DUMITRU 57 Mileanca mecanic agricol
1359 ABABEI M. STELIAN 46 Nicseni mecanic agricol
1360 CORDUNEANU M.DAN 40 Nicseni mecanic agricol
1361 GALAN G.OCTAV 57 Nicseni mecanic agricol
1362 IFTIME T.VALENTIN 37 Nicseni mecanic agricol
1363 STANCIU V.ION-DUMITRU 31 Nicseni mecanic agricol
1364 STEFANOVICI D. MIHAI 58 Nicseni mecanic agricol
1365 ASANDULUI COSTEL 40 Paltinis mecanic agricol
1366 CIOBANU DINU 61 Paltinis mecanic agricol
1367 CIOBANU DINU 36 Paltinis mecanic agricol
1368 CULICA VIOREL 49 Paltinis mecanic agricol
1369 DANILIUC MARIA 45 Paltinis mecanic agricol
1370 GHEORGHITA ROMICA 38 Paltinis mecanic agricol
1371 CHIRIAC VICTOREL 45 Pomirla mecanic agricol
1372 RADUCANU STELIAN 38 Pomirla mecanic agricol
1373 GRAUR D.MIHAI 49 Prajeni mecanic agricol
1374 FUNDUEANU C. AUREL 38 Rachiti mecanic agricol
1375 GORGAN P.ILIE 32 Rachiti mecanic agricol
1376 IACOBITE GH.SORIN 34 Rachiti mecanic agricol
1377 RUSU P. EMIL 45 Rachiti mecanic agricol
1378 TURCUMAN M. DUMITRU 39 Rachiti mecanic agricol
1379 VACAREANU M.ADRIAN 55 Rachiti mecanic agricol
1380 ALEXA CONSTANTIN 36 Radauti-Prut mecanic agricol
1381 ALEXA IONEL 32 Radauti-Prut mecanic agricol
1382 BECHIAN STELIAN 50 Radauti-Prut mecanic agricol
1383 BULTOC GHEORGHE 33 Radauti-Prut mecanic agricol
1384 CARUCERU PETRU 55 Radauti-Prut mecanic agricol
1385 FOCSA COSTEL 38 Radauti-Prut mecanic agricol
1386 GHERASA ION 53 Radauti-Prut mecanic agricol
1387 MURARIU GHEORGHE 35 Radauti-Prut mecanic agricol
1388 MURARIU VASILE 35 Radauti-Prut mecanic agricol
1389 NICHITEANU GHEORGHE 32 Radauti-Prut mecanic agricol
1390 PASCARIU FANICA 48 Radauti-Prut mecanic agricol
1391 PLUTARIU DINU 51 Radauti-Prut mecanic agricol
1392 ROIBU PETRE 54 Radauti-Prut mecanic agricol
1393 SMOCHINA DANIEL CONSTANTIN 32 Radauti-Prut mecanic agricol
1394 RAPIDE DANUT 32 Rauseni mecanic agricol
1395 GEAMANA DANUT 36 Ripiceni mecanic agricol
1396 PUSCAS D.DUMITRU 38 Ripiceni mecanic agricol
1397 ANUTEI GH. VALENTIN 50 Roma mecanic agricol
1398 RAIHLI I. DOREL 44 Roma mecanic agricol
1399 BURCIU P. DUMITRU 57 Romanesti mecanic agricol
1400 CIOBANU I. DUMITRU 35 Romanesti mecanic agricol
1401 NANIA D. GHIORGHI 58 Romanesti mecanic agricol
1402 TUCANU I. COSTEL 37 Romanesti mecanic agricol
1403 BANCUTA C. VASILE 37 Santa Mare mecanic agricol
1404 CHELARU D. GHEORGHE 57 Santa Mare mecanic agricol
1405 DUDUC C. IOAN 43 Santa Mare mecanic agricol
1406 GHIORGHITA I.VICTOR 54 Santa Mare mecanic agricol
1407 IGNAT M.CRISTINEL 34 Santa Mare mecanic agricol
1408 ROSCA V.DUMITRU 38 Santa Mare mecanic agricol
1409 ROTARIU P.CONSTANTIN 37 Santa Mare mecanic agricol
1410 TARCA I. ALEXANDRU 59 Santa Mare mecanic agricol
1411 BUCU I.DAN 46 Saveni mecanic agricol
1412 CIOLAC C.MIHAI 56 Saveni mecanic agricol
1413 COTOVANU M. DUMITRU 35 Saveni mecanic agricol
1414 ROTARIU I.ILIE 48 Saveni mecanic agricol
1415 SIMINIC M.CONSTANTIN 47 Saveni mecanic agricol
1416 SOLOMONESCU I.IOAN 48 Saveni mecanic agricol
1417 TARNAUCEANU V.PETREA 57 Saveni mecanic agricol
1418 TRONCIU P.PETRU-ALIN 30 Saveni mecanic agricol
1419 CICAL JENITA 44 Sendriceni mecanic agricol
1420 COJOCARIU SORIN 28 Sendriceni mecanic agricol
1421 HARAGA IOAN 58 Sendriceni mecanic agricol
1422 LEONTE COSTICA 47 Sendriceni mecanic agricol
1423 MERFU VALENTIN 38 Sendriceni mecanic agricol
1424 SCRIPCARIU COSTEL 42 Sendriceni mecanic agricol
1425 ALUPOAEI ST. NICULAE 50 Stauceni mecanic agricol
1426 BURLACU CONSTANTIN 39 Stauceni mecanic agricol
1427 ANTONIU GH. SERGIU 39 Stefanesti mecanic agricol
1428 ARCHIP D. CONSTANTIN 43 Stefanesti mecanic agricol
1429 BARBALATA I. CONSTANTIN 39 Stefanesti mecanic agricol
1430 BORDEA V. MIHAI 44 Stefanesti mecanic agricol
1431 CORMAN CRISTIAN 38 Stefanesti mecanic agricol
1432 CORMAN M. TOADER 59 Stefanesti mecanic agricol
1433 CUPCEAC D.IOAN 56 Stefanesti mecanic agricol
1434 DOLOCA ST. COSTACHI 57 Stefanesti mecanic agricol
1435 LUCA MIHAI 57 Stefanesti mecanic agricol
1436 PASCARU D.DAN 42 Stefanesti mecanic agricol
1437 ROBU I. VASILE 52 Stefanesti mecanic agricol
1438 TARUS VASILE 59 Stefanesti mecanic agricol
1439 TROFIN D. ILIE 36 Stefanesti mecanic agricol
1440 VATAJELU ADRIAN 30 Stefanesti mecanic agricol
1441 ATOMEI M. IULIAN 48 Stiubieni mecanic agricol
1442 RAPCIUC G.MARIANA 43 Stiubieni mecanic agricol
1443 SCINTEI I.DUMITRU 47 Stiubieni mecanic agricol
1444 MIRON CONSTANTIN 48 Suharau mecanic agricol
1445 ONITIU STEFAN 38 Suharau mecanic agricol
1446 SURUBARU LAURENTIU 49 Suharau mecanic agricol
1447 ANICULAESEI I. GHEORGHE 56 Sulita mecanic agricol
1448 COJOCARIU GH. DUMITRU 55 Sulita mecanic agricol
1449 COJOCARIU I. ILIE 48 Sulita mecanic agricol
1450 COJOCARU GH. VASILE 53 Sulita mecanic agricol
1451 CRAUCIUC M. ALEXANDRU 56 Sulita mecanic agricol
1452 HALUTA T.GHEORGHE 51 Sulita mecanic agricol
1453 MARDARI H. MIHAI 58 Sulita mecanic agricol
1454 MOCANU C.DUMITRU 44 Sulita mecanic agricol
1455 NISTOR C. GHEORGHE 35 Sulita mecanic agricol
1456 RAUTU I. MIHAI 49 Sulita mecanic agricol
1457 ROHOZNEANU I. MILUSA 37 Sulita mecanic agricol
1458 IOVU PAMFIL 54 Todireni mecanic agricol
1459 ALBU S.MARICEL 50 Trusesti mecanic agricol
1460 CARBUNARIU I.MIHAI 35 Trusesti mecanic agricol
1461 CARBUNARU I.PETRU 56 Trusesti mecanic agricol
1462 CISLARU D.CONSTANTIN 36 Trusesti mecanic agricol
1463 GALUSCA M.MIHAI 58 Trusesti mecanic agricol
1464 GURANDEANU I. PETRICA 58 Trusesti mecanic agricol
1465 MOCANU M. VALENTINA 47 Trusesti mecanic agricol
1466 STARICA I. NICOLAE - CRISTINE 26 Trusesti mecanic agricol
1467 ZAHARIUC D. COSTEL 41 Trusesti mecanic agricol
1468 APARASCHIVEI D.PETRU 44 Tudora mecanic agricol
1469 HURMUZ VASILE 54 Tudora mecanic agricol
1470 LUCEAC D. GHEORGHE 42 Tudora mecanic agricol
1471 RUJUG-MURARIU D. PETRU 39 Tudora mecanic agricol
1472 SANDU M.DAN 40 Tudora mecanic agricol
1473 ANTONESEI G.IOAN 36 Ungureni mecanic agricol
1474 IVANACHE D.CONSTANTIN 38 Ungureni mecanic agricol
1475 BUGA C. GHEORGHE 57 Unteni mecanic agricol
1476 BUGA GHE. MARIAN 33 Unteni mecanic agricol
1477 PETICUTA D.DAN 58 Unteni mecanic agricol
1478 BALAN ILIE 50 Vaculesti mecanic agricol
1479 CREMENCIUC ADRIAN 34 Vaculesti mecanic agricol
1480 CREMENCIUC RADU 37 Vaculesti mecanic agricol
1481 GHIARASIM ADRIAN 56 Vaculesti mecanic agricol
1482 RAUTU IONEL 34 Vaculesti mecanic agricol
1483 ANDRIESCU LIVIU 42 Virfu Cimpului mecanic agricol
1484 MANCIUC AUREL 53 Virfu Cimpului mecanic agricol
1485 RIMBU GHEORGHE 57 Virfu Cimpului mecanic agricol
1486 ALAZAROAIE C. MIHAI-GABRIEL 31 Vladeni mecanic agricol
1487 CONSTANTIN D.FLORENTINA 43 Vladeni mecanic agricol
1488 GURITA D. VIOREL 41 Vorona mecanic agricol
1489 HUTANU M.STEFAN 19 Vorona mecanic agricol
1490 SULERIU G. PETRICA DORU 36 Vorona mecanic agricol
1491 SURDU C. IONEL 40 Vorona mecanic agricol
1492 AFRASINEI GH.MIHAI 47 Botosani mecanic auto
1493 BUCUR VIOREL 44 Botosani mecanic auto
1494 DINCA N. ALEXANDRU-PAUL 23 Botosani mecanic auto
1495 FRUNZETE A.GHEORGHE 54 Botosani mecanic auto
1496 LUPU C. EUGEN 47 Botosani mecanic auto
1497 SCINTEI D. MARIUS 20 Botosani mecanic auto
1498 SUCEVEANU PETREA 52 Botosani mecanic auto
1499 TEISANU I.ANDREI-OVIDIU 20 Botosani mecanic auto
1500 MANOILA IOAN 48 Braesti mecanic auto
1501 VIZINIUC SERGIU 40 Braesti mecanic auto
1502 LUCA GHEORGHE 54 Broscauti mecanic auto
1503 POPUSOI CONSTANTIN 46 Broscauti mecanic auto
1504 LUCHIANCU M. ADRIAN 42 Calarasi mecanic auto
1505 APACHITEI DUMITRU 52 Concesti mecanic auto
1506 LANDEA MIHAI 30 Concesti mecanic auto
1507 NECHIFOR G.CORNELIU 39 Copalau mecanic auto
1508 CISLARU VIOREL 52 Cordareni mecanic auto
1509 DOBREA PETRU 58 Corni mecanic auto
1510 OBOROCEANU C. CONSTANTIN 51 Corni mecanic auto
1511 PAROSU I. ADRIAN 42 Corni mecanic auto
1512 SPATARIU A. DAN MARICEL 36 Corni mecanic auto
1513 TODIRISCA MARICEL 35 Corni mecanic auto
1514 ASAFTEI ILIE 38 Darabani mecanic auto
1515 CIURARIU MIHAI 22 Darabani mecanic auto
1516 CLIPA MIHAI  CRISTINEL 36 Darabani mecanic auto
1517 DANILA RODICA 37 Darabani mecanic auto
1518 HRIMIUC ROMICA 46 Darabani mecanic auto
1519 LUCA RODICA 38 Darabani mecanic auto
1520 MOGA ELENA 36 Darabani mecanic auto
1521 MURARIU MARIA 33 Darabani mecanic auto
1522 PINGHIRIAC GHEORGHINA 37 Darabani mecanic auto
1523 SLABU NICULINA 38 Darabani mecanic auto
1524 STINCA FLORIN - TIBERIU 23 Darabani mecanic auto
1525 TODICA VIORICA 39 Darabani mecanic auto
1526 UNGUREANU MARIA 44 Darabani mecanic auto
1527 ZAHARIA MARIA 40 Darabani mecanic auto
1528 ASAVOAE DANIEL 31 Dorohoi mecanic auto
1529 DEGHELUTA RELU 48 Dorohoi mecanic auto
1530 GORCEAC LILIANA 39 Dorohoi mecanic auto
1531 HOSTINA DUMITRU 31 Dorohoi mecanic auto
1532 MILIAN IONEL DORIN 39 Dorohoi mecanic auto
1533 MURARU EUGEN 47 Dorohoi mecanic auto
1534 NEAMTU MARIA 48 Dorohoi mecanic auto
1535 SOFRONIE VALERICA 50 Dorohoi mecanic auto
1536 COJOCARU C. CONSTANTIN 49 Frumusica mecanic auto
1537 ABALASA RADU 45 George Enescu mecanic auto
1538 CHIRIAC CONSTANTIN 47 George Enescu mecanic auto
1539 CERNAT IOAN 41 Havirna mecanic auto
1540 COTOVANU VIOREL 43 Havirna mecanic auto
1541 GIUGASTRU FLORICA 42 Havirna mecanic auto
1542 BASANCIUC I.CRISTINEL 47 Hlipiceni mecanic auto
1543 CURCUDEL JENICA 39 Hudesti mecanic auto
1544 CEREPANIUC VIOREL 37 Mihaileni mecanic auto
1545 ABOICE DUMITRU 49 Mileanca mecanic auto
1546 VATAVU CONSTANTIN 39 Paltinis mecanic auto
1547 VATAVU MARICEL 49 Paltinis mecanic auto
1548 VOLOC MIHAI 45 Paltinis mecanic auto
1549 DAMINUTA VIOREL 36 Pomirla mecanic auto
1550 CHELARIU VASILE 40 Radauti-Prut mecanic auto
1551 CAZACU L. LAURENTIU 32 Romanesti mecanic auto
1552 FEDEREAC G.NECULAI 51 Saveni mecanic auto
1553 APAVALOAE GEORGEL 46 Suharau mecanic auto
1554 CRETU VIOREL 48 Suharau mecanic auto
1555 URSAN VASILICA FANEL 37 Suharau mecanic auto
1556 MARIN ADRIANA-IULIANA 37 Vaculesti mecanic auto
1557 ANDRIESCU DOINEL 43 Virfu Cimpului mecanic auto
1558 VISILEAN A.VIOREL 19 Vorniceni mecanic auto
1559 CIOBANU D. IOAN 47 Vorona mecanic auto
1560 HERTANU M. FLORENTINA 36 Mihai Eminescu mecanic de exploatare in zootehnie
1561 ARHIP D. VICTOR 40 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1562 FLOREA OVIDIU 48 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1563 PRICOP VIRGIL 38 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1564 SPOIALA COSTEL 44 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1565 SUCEVEANU ELENA 51 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1566 SUCEVEANU MARICEL 53 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1567 SURDU COSTACHE 43 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1568 SUSCIUC-BACIU D. FELICIA 47 Botosani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1569 ALBOTA M.DUMITRU 38 Cristesti mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1570 ANDRUS PETRONELA 20 Darabani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1571 CEICA ELENA 38 Darabani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1572 CLIVET ANGELA 39 Darabani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1573 MIHAI MARIAN  BENONE 19 Darabani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1574 RACASEANU NICOLAE ADIAN 20 Darabani mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1575 ADASCALITEI CLAUDIU 38 Radauti-Prut mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1576 PASCARIU ANDREI 19 Radauti-Prut mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1577 MERTICARIU C.STAFANICA 48 Saveni mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1578 EPURE DANUT 38 Stefanesti mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1579 ONOFREI LACRAMIOARA 37 Vaculesti mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1580 CERVINSCHE M.GHEORGHITA 42 Vorona mecanic intretinere si reparatii masini de cusut
1581 ALEXANDRU S. LIVIU 54 Bucecea mecanic locomotiva si automotor
1582 DANILA GH. MIHAI 43 Calarasi mecanic locomotiva si automotor
1583 IFTIME MIHAI 52 Dorohoi mecanic locomotiva si automotor
1584 UNGUREANU FLORICA 39 Darabani mecanic pentru intretinerea aparatelor de lansar
1585 DOROFTEI D. GHEORGHE 46 Vorona mecanic pentru intretinerea aparatelor de lansar
1586 VAMANU M. CONSTANTIN 37 Botosani mecanizator (muncitor portuar)
1587 MITRIC G .MARINELA 26 Botosani medic medicina generala
1588 DUMBRAVA TUDORITA-OANA 25 Dersca medic medicina generala
1589 CUCIUREANU MARIANA 26 Dorohoi medic medicina generala
1590 PRICOB ANDREEA-ELENA 26 Dorohoi medic medicina generala
1591 SABAU CODRUTA-ANDREEA 25 Dorohoi medic medicina generala
1592 HONCERU M. DANA-VALENTINA 27 Durnesti medic medicina generala
1593 ZARE N.STEFAN 25 Mihai Eminescu medic medicina generala
1594 DANILIUC GH.MIHAELA 27 Botosani medic stomatolog rezident
1595 MAHULEA L.RALUCA  ALINA 26 Botosani medic veterinar
1596 CAPRA I. CONSTANTIN 43 Albesti meserias intretinere cale
1597 PANTIRU D.GHEORGHE 43 Bucecea meserias intretinere cale
1598 CERCHEJANU MIHAI 56 Rauseni meserias intretinere cale
1599 BUNDUC PETRICA ADRIAN 31 Vorona metrolog
1600 TODIRISCA G. ADRIAN 44 Corni miner in subteran
1601 NISTOR MIHAI 52 Cristinesti miner in subteran
1602 BIRSAN I.SANDU 41 Manoleasa miner in subteran
1603 DOGARU MARIAN 50 Mihaileni miner in subteran
1604 COJOCARIU VIORICA-LUMINITA 30 Paltinis miner in subteran
1605 BURLACU GH.MIHAELA 40 Romanesti miner in subteran
1606 ISAC V.GHEORGHE 52 Saveni miner in subteran
1607 OPRITESCU I.CONSTANTIN 59 Stiubieni miner in subteran
1608 LAZAR VIOREL 43 Virfu Cimpului miner in subteran
1609 BARBACARIU DORU 40 Darabani miner la suprafata
1610 NANEA D. PETRU 51 Romanesti modelier metal
1611 MISOANCA LILIANA 37 Dorohoi montator elemente prefabricate din beton armat
1612 DAESEI G. VASILE 52 Tudora montator elemente prefabricate din beton armat
1613 MIGHIU C.VLAD  NICOLAE 19 Trusesti montator subansamble
1614 MIHAI F.FLORENTINA 18 Trusesti montator subansamble
1615 ALEXANDRU I.PAUL 38 Unteni montator,reglor,depanator ap.electronice, teleco
1616 POPOVICI MIHAI CRISTINEL 44 Vorona montator,reglor,depanator ap.electronice, teleco
1617 BUDIANU IOAN 47 Hiliseu-Horia montator,reglor,depanator ap.radio, tv, redresoa
1618 MURARIU G.IOAN 59 Saveni montator,reglor,depanator ap.radio, tv, redresoa
1619 RENGHIUC MARIN 54 Cristinesti montator,reglor,depanator aparataj electric
1620 ANCUTA GH.GHEORGHE 34 Botosani mozaicar (exclusiv restaurator)
1621 HARABAGIU D.VALERIU 60 Botosani mozaicar (exclusiv restaurator)
1622 STICLARIU C.MIHAI 47 Copalau mozaicar (exclusiv restaurator)
1623 DARIE VALERIU 52 Dorohoi mozaicar (exclusiv restaurator)
1624 TURCANU I. PETRU 41 Romanesti mozaicar (exclusiv restaurator)
1625 ADAM VALERIU 55 Vaculesti mozaicar (exclusiv restaurator)
1626 PAILIC C. COSTANTIN 53 Dingeni mozaicar restaurator
1627 SAVA VIOREL 36 Havirna mozaicar restaurator
1628 PADURET I.IORDANA 55 Albesti munc.manipulare si pregatire furaje
1629 SCARLATACHE LENUTA-DANIELA 36 Calarasi munc.manipulare si pregatire furaje
1630 SOLOMEI M.OCTAVIAN 48 Calarasi munc.manipulare si pregatire furaje
1631 TIGANESCU FLORENTINA 32 Calarasi munc.manipulare si pregatire furaje
1632 STOIAN MARIA 31 Darabani munc.manipulare si pregatire furaje
1633 MERTICARU T.TEODOR MARIAN 28 Dingeni munc.manipulare si pregatire furaje
1634 ZBORSA C.DORINA 46 Dingeni munc.manipulare si pregatire furaje
1635 NEAMTU MARIN 52 Dorohoi munc.manipulare si pregatire furaje
1636 PASALAU D.BOGDAN 20 Mihalaseni munc.manipulare si pregatire furaje
1637 TANASA D.LUCICA 57 Rauseni munc.manipulare si pregatire furaje
1638 MATEI C.TOMA 44 Romanesti munc.manipulare si pregatire furaje
1639 BARBACARU V.STELIAN 28 Santa Mare munc.manipulare si pregatire furaje
1640 PANDURU I.GHEORGHE 54 Stefanesti munc.manipulare si pregatire furaje
1641 BOUARIU GH.VIORICA 38 Trusesti munc.manipulare si pregatire furaje
1642 NEACSU M.ANGELA 39 Trusesti munc.manipulare si pregatire furaje
1643 PRISACARU OCTAV 63 Vaculesti munc.manipulare si pregatire furaje
1644 AILENEI A.ALINA 20 Albesti munc.necal.in agricultura
1645 AJUDELUI F. FLORIN 25 Albesti munc.necal.in agricultura
1646 AVADANEI AURICA 42 Albesti munc.necal.in agricultura
1647 AVADANEI GH. VISONEL 45 Albesti munc.necal.in agricultura
1648 AVADANEI V. CONSTANTIN 23 Albesti munc.necal.in agricultura
1649 BABII NAT.FLORICA 41 Albesti munc.necal.in agricultura
1650 BACRAU CONSTANTIN 55 Albesti munc.necal.in agricultura
1651 BALTATESCU C.ANDREI-COSTEL 19 Albesti munc.necal.in agricultura
1652 CAITAN V. GHEORGHE 53 Albesti munc.necal.in agricultura
1653 CALIN ANA 39 Albesti munc.necal.in agricultura
1654 CALIN V.MIHAELA 36 Albesti munc.necal.in agricultura
1655 CARP M.CONSTANTIN 55 Albesti munc.necal.in agricultura
1656 CAULEA NAT.GHIORGHITA 38 Albesti munc.necal.in agricultura
1657 CIMPANU NAT.ALIN  DANIEL 25 Albesti munc.necal.in agricultura
1658 CIUBEICA I. LILIANA 37 Albesti munc.necal.in agricultura
1659 COVALIU RAMONA 25 Albesti munc.necal.in agricultura
1660 CRETU V.JULIETA 25 Albesti munc.necal.in agricultura
1661 DULGHERU C. MARCEL 39 Albesti munc.necal.in agricultura
1662 FERARU O.RAMONA 21 Albesti munc.necal.in agricultura
1663 GHEREA M. ADRIAN 58 Albesti munc.necal.in agricultura
1664 IRODICA A. MARIA 57 Albesti munc.necal.in agricultura
1665 IVANOVICI V. VIOREL 48 Albesti munc.necal.in agricultura
1666 LUPU M. SILVIA 55 Albesti munc.necal.in agricultura
1667 LUPU M.CONSTANTIN 18 Albesti munc.necal.in agricultura
1668 MATEIANU M.CONSTANTIN 58 Albesti munc.necal.in agricultura
1669 MATEIANU M.ELENA 56 Albesti munc.necal.in agricultura
1670 MURARASU I.ALEXANDRU-IULIAN 18 Albesti munc.necal.in agricultura
1671 MURARASU MIHAI 55 Albesti munc.necal.in agricultura
1672 NECULAU CAROLINA 42 Albesti munc.necal.in agricultura
1673 NEMTUC A.VIOLETA 53 Albesti munc.necal.in agricultura
1674 NEMTUC D.MIHAI 57 Albesti munc.necal.in agricultura
1675 PINGICA M. LIONITA 48 Albesti munc.necal.in agricultura
1676 POPINCIUC GH.SAMUEL 17 Albesti munc.necal.in agricultura
1677 POTOP M. VICTOR 40 Albesti munc.necal.in agricultura
1678 POTOP N.PAMFILIA 53 Albesti munc.necal.in agricultura
1679 PUIU GH. ANISOARA 39 Albesti munc.necal.in agricultura
1680 SCHIOPU C.ILUTA 39 Albesti munc.necal.in agricultura
1681 SCHIOPU IOAN 48 Albesti munc.necal.in agricultura
1682 SERBAN P.GHEORGHE 57 Albesti munc.necal.in agricultura
1683 SERBAN P.MARIA 53 Albesti munc.necal.in agricultura
1684 SIRGHI I.LIVIA 38 Albesti munc.necal.in agricultura
1685 SPULBER P.PETRU 54 Albesti munc.necal.in agricultura
1686 TACU C. CONSTANTIN 29 Albesti munc.necal.in agricultura
1687 TACU GHE. ARTEMISIA 51 Albesti munc.necal.in agricultura
1688 TACU SIMONA 28 Albesti munc.necal.in agricultura
1689 TARNITA I.SILVIU-IONUT 18 Albesti munc.necal.in agricultura
1690 TEODORESCU C. VIORICA 52 Albesti munc.necal.in agricultura
1691 TIBEL T. VASILE 62 Albesti munc.necal.in agricultura
1692 TURCANU M. CONSTANTIN 49 Albesti munc.necal.in agricultura
1693 URSACHI I. DAN 37 Albesti munc.necal.in agricultura
1694 VITEL V.IOSIF  VLADIMIR 18 Albesti munc.necal.in agricultura
1695 ACASANDREI I.ALIN-PETRU 19 Avrameni munc.necal.in agricultura
1696 BAHNOVEI P.GICA 39 Avrameni munc.necal.in agricultura
1697 BOARIU M.CATALIN-NICOLAE 34 Avrameni munc.necal.in agricultura
1698 CIAICOFSCHI S.LAURENTIU 45 Avrameni munc.necal.in agricultura
1699 COSOVANU D.CONSTANTUN 42 Avrameni munc.necal.in agricultura
1700 DUMITRIU G.VICTOR 59 Avrameni munc.necal.in agricultura
1701 GROSU M.VIOREL 45 Avrameni munc.necal.in agricultura
1702 IVANESCU S.VALENTIN 25 Avrameni munc.necal.in agricultura
1703 MACOVEI V.VALICA 46 Avrameni munc.necal.in agricultura
1704 MAERTICARIU V.DUMITRU 39 Avrameni munc.necal.in agricultura
1705 MARCU I.ILIE 48 Avrameni munc.necal.in agricultura
1706 MARCU I.ILIE-DUMITRU 21 Avrameni munc.necal.in agricultura
1707 MARCU M.CORINA 32 Avrameni munc.necal.in agricultura
1708 MEGLEI C.GHEORGHE 43 Avrameni munc.necal.in agricultura
1709 MERTICARU D.LENUTA 35 Avrameni munc.necal.in agricultura
1710 MURARIU D.CORINA 31 Avrameni munc.necal.in agricultura
1711 NELEAPCA M.ADRIAN 24 Avrameni munc.necal.in agricultura
1712 PADURARU V.IOAN 50 Avrameni munc.necal.in agricultura
1713 PINZARIU I.MARICELA 49 Avrameni munc.necal.in agricultura
1714 ROMAN C.EMIL 31 Avrameni munc.necal.in agricultura
1715 ROMAN I.CEZAR 37 Avrameni munc.necal.in agricultura
1716 ROMAN I.MIHAELA 29 Avrameni munc.necal.in agricultura
1717 TIMOFTE G.DUMITRU 49 Avrameni munc.necal.in agricultura
1718 VIZITEU G.VISARION 40 Avrameni munc.necal.in agricultura
1719 VLADEANU C.MARIUS 18 Avrameni munc.necal.in agricultura
1720 ZAMOSTEANU T.GHEORGHE 33 Avrameni munc.necal.in agricultura
1721 ADAM NAT.IOAN 39 Baluseni munc.necal.in agricultura
1722 AMITROAIE M. DANIELA 33 Baluseni munc.necal.in agricultura
1723 AMITROAIEI A. IOAN 53 Baluseni munc.necal.in agricultura
1724 ATODIRESEI I. DUMITRU 46 Baluseni munc.necal.in agricultura
1725 AZAMFIRII G.MARIA 51 Baluseni munc.necal.in agricultura
1726 BIRLADEANU V.LUCICA 52 Baluseni munc.necal.in agricultura
1727 CALIN N.MARIA 50 Baluseni munc.necal.in agricultura
1728 CHIHAIA P.LUCIA 57 Baluseni munc.necal.in agricultura
1729 CHIRIAC V.PETRU 44 Baluseni munc.necal.in agricultura
1730 CIOBANU C.NECULAI 61 Baluseni munc.necal.in agricultura
1731 GRUMEZA C.EUGEN 61 Baluseni munc.necal.in agricultura
1732 GRUMEZA I.ZAMFIREL 51 Baluseni munc.necal.in agricultura
1733 GRUMEZA P.MARIA 48 Baluseni munc.necal.in agricultura
1734 ISAC GH.ION 62 Baluseni munc.necal.in agricultura
1735 ISAC T.OLGA 56 Baluseni munc.necal.in agricultura
1736 LARIVANOV P.ANICA 57 Baluseni munc.necal.in agricultura
1737 MANOLI C.VIOREL-CONSTANTIN 17 Baluseni munc.necal.in agricultura
1738 MATEI D.MARIA 55 Baluseni munc.necal.in agricultura
1739 MIHAI I.ELENA 52 Baluseni munc.necal.in agricultura
1740 MIHAI IL.VASILE 49 Baluseni munc.necal.in agricultura
1741 MURGU M.VASILE 40 Baluseni munc.necal.in agricultura
1742 NEGEL GH.BRINDUSA 51 Baluseni munc.necal.in agricultura
1743 PAVILICIANU C.DUMITRU 57 Baluseni munc.necal.in agricultura
1744 POGUR V.MARIA 57 Baluseni munc.necal.in agricultura
1745 UNGUREANU P. MARIA 55 Baluseni munc.necal.in agricultura
1746 AXINTE P.ANA-CLAUDIA 18 Blandesti munc.necal.in agricultura
1747 BALANOVICI V.CONSTANTIN 32 Blandesti munc.necal.in agricultura
1748 BUDAI I.FLORIN 25 Blandesti munc.necal.in agricultura
1749 DAMIAN I.IONELA 28 Blandesti munc.necal.in agricultura
1750 HUTU M.ELENA 57 Blandesti munc.necal.in agricultura
1751 FERARU M.IOAN 56 Botosani munc.necal.in agricultura
1752 IFTIMIE ALEXANDRINA 51 Botosani munc.necal.in agricultura
1753 MADON P.PETRICA 41 Botosani munc.necal.in agricultura
1754 RASCARACHI D.J.DUMITRU 54 Botosani munc.necal.in agricultura
1755 ROMAN V.CARMEN SOMNA 33 Botosani munc.necal.in agricultura
1756 SANDU NAT.GHEORGHE 62 Botosani munc.necal.in agricultura
1757 SCRIPCARU A.BOGDAN ARTUR 24 Botosani munc.necal.in agricultura
1758 STINGACIU E.ELENA 49 Botosani munc.necal.in agricultura
1759 STOICA M.FRAGUTA 31 Botosani munc.necal.in agricultura
1760 ZSOLDI I. VIOREL 51 Botosani munc.necal.in agricultura
1761 BOZU LUMINITA 43 Braesti munc.necal.in agricultura
1762 CIOCOIU NICOLAE 28 Braesti munc.necal.in agricultura
1763 GOLOMOZ MARIANA 34 Braesti munc.necal.in agricultura
1764 MOTOC IONEL 48 Braesti munc.necal.in agricultura
1765 TUCHIAC COSTEL 50 Braesti munc.necal.in agricultura
1766 TUCHIAC SILVIA 43 Braesti munc.necal.in agricultura
1767 URSACHI MARIA 53 Braesti munc.necal.in agricultura
1768 VIERIU OLIMPIA CATALINA 16 Braesti munc.necal.in agricultura
1769 ANTONESCU CORNELIA LOREDANA 27 Broscauti munc.necal.in agricultura
1770 AVASILICHIOAEI ELENA 40 Broscauti munc.necal.in agricultura
1771 BEJINARIU LUMINITA 35 Broscauti munc.necal.in agricultura
1772 BORDEIANU DORICA 45 Broscauti munc.necal.in agricultura
1773 DOHOTARIU VASILE 48 Broscauti munc.necal.in agricultura
1774 DOHOTARU FLORENTINA 38 Broscauti munc.necal.in agricultura
1775 DUSCIUC LUCIAN IONUT 19 Broscauti munc.necal.in agricultura
1776 GHEORGHIESCU MIRCEA DAN 36 Broscauti munc.necal.in agricultura
1777 GHEORGHIESCU NICOLETA 30 Broscauti munc.necal.in agricultura
1778 HONCERIU DORIN FLORENTIN 34 Broscauti munc.necal.in agricultura
1779 MARINIUC CONSTANTIN 49 Broscauti munc.necal.in agricultura
1780 MIHAI MARIUS GICA 27 Broscauti munc.necal.in agricultura
1781 ONISOR NICOLETA 38 Broscauti munc.necal.in agricultura
1782 POPASCU DORICA 53 Broscauti munc.necal.in agricultura
1783 SANDU DORIN 37 Broscauti munc.necal.in agricultura
1784 SEVERINCU VALERICA 45 Broscauti munc.necal.in agricultura
1785 VITALARIU CRISTINA CLAUDIA 33 Broscauti munc.necal.in agricultura
1786 VRAJITORIU DORIN 40 Broscauti munc.necal.in agricultura
1787 AGUGHIOAIEI GHE.MARCEL 57 Bucecea munc.necal.in agricultura
1788 AGUGHIOAIEI M.EUGENIA 52 Bucecea munc.necal.in agricultura
1789 CHELARU D.ELENA 59 Bucecea munc.necal.in agricultura
1790 HANCEA I.VIORICA 48 Bucecea munc.necal.in agricultura
1791 HANCEA NAT,DOREL 53 Bucecea munc.necal.in agricultura
1792 HANTESCU T.MARIAN 50 Bucecea munc.necal.in agricultura
1793 HIRTIE M.GHEORGHE-MIHAI 32 Bucecea munc.necal.in agricultura
1794 HIRTIE M.TOADER-STEFAN 33 Bucecea munc.necal.in agricultura
1795 ILCU I.GEORGETA 52 Bucecea munc.necal.in agricultura
1796 IURCU C.NICULINA 54 Bucecea munc.necal.in agricultura
1797 MATEI P. MARIOARA 52 Bucecea munc.necal.in agricultura
1798 NECHIFOR C.VALENTINA 51 Bucecea munc.necal.in agricultura
1799 PALII M. AURICA 56 Bucecea munc.necal.in agricultura
1800 RASCOL IL.GHEORGHE 53 Bucecea munc.necal.in agricultura
1801 RASCOL V.MARIA 55 Bucecea munc.necal.in agricultura
1802 ROSU D.LEONTINA 58 Bucecea munc.necal.in agricultura
1803 SOFIAN T.VASILE 52 Bucecea munc.necal.in agricultura
1804 SURUBARU T.MARIA 54 Bucecea munc.necal.in agricultura
1805 TUPILUS N.ILIE 42 Bucecea munc.necal.in agricultura